Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε και η ripjaw η 4αρα, τελικά δεν την πούλησα μιας και είδα ότι έχει πολύ καλές προοπτικές για oc και έτσι πήρα άλλη μία ίδια. Μονή την δούλευα στα 2133 1.5v 12 12 12 31, τώρα δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με το oc και με τις δύο, για την ώρα θα πέσει λιώσιμο και oc αργότερα (στην εικόνα με το cpu-z bench είναι η μονή στα 2133, φαίνεται άλλωστε :) :

Περιμένουμε εικόνα του θεριού στο Δειξτε το κουτί σας ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

βρηκα ενα κωδικο στο internet για το 3dmark για να γινει advanced και δουλεψε κανονικα.οποιος θελει να το αναβαθμισει σε advanced ας που στειλει μηνυμα να του δωσω τον κωδικο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και βρισκομαι στην μεση διαφορων εργασιων οσον αφορα την  βελτιωση της υδροψυξης μου ειπα να τρεξω ενα run στα 4ghz με την μαμα ψυχτρα να δουμε τι ψαρια πιανει.

Παντως με το undervoltage που εχει γινει καθε αλλο παρα θορυβωδης θα την χαρακτηριζα.

 

Fx 8370 @ 4ghz, windows 10, undervoltage, stock ψυχτρα

post-256540-0-41940200-1449959148_thumb.jpg

Επεξ/σία από cliobaccarra
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμηλότερο multi score σε σχέση με τον babists ενώ είσαι στα 5 ghz, περίεργο :o.

 

Ειχα βγαλει το ht για να βγαλω αποτελεσμα για το country cup σε single core. Το ξεχασα τελειως και το ανεβασα ετσι...αυριο θα ανεβασω με το ht αλλα στα 4.9.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εχω 15 βαθμους αν βαλω στην ψυκτρα και δυο 140 Noctua Industrial στις 3000 στροφες αντι του ενος Thermalright που ειναι στις 1200 στροφες θα πιασει σταλακτιτες η ψυκτρα; :P

 

image.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εχω 15 βαθμους αν βαλω στην ψυκτρα και δυο 140 Noctua Industrial στις 3000 στροφες αντι του ενος Thermalright που ειναι στις 1200 στροφες θα πιασει σταλακτιτες η ψυκτρα; :P

 

 

LLLEFTERIS τι θερμοκρασία δωματίου έχεις για να έχεις 15 βαθμούς στο cpu?Εγώ κάτω από 22-23 δεν βλέπω με 19 βαθμούς δωματίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LLLEFTERIS τι θερμοκρασία δωματίου έχεις για να έχεις 15 βαθμούς στο cpu?Εγώ κάτω από 22-23 δεν βλέπω με 19 βαθμούς δωματίου.

Ειμαι ανθρωπος που το Χειμωνα δεν θελω θερμανση και λογω των παιδιων βαζω τωρα τα εχω στειλει στον παππου και εχω ανοιξει το σπιτι να παρει αερα.

 

14 βαθμους εχω.

 

 

4.6 εισαι με 1.260 ? εγω ειμαι 4.6 με 1.235

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...