Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παιρνεις και ενα δυναμο-κλειδο καλου κακου;   :-D  :-D  :-D  :-D

Περαν της πλακας το ηλεκτρικο κατσαβιδι δεν εχει και ΤΟΣΟ μεγαλη δυναμη, μην πω οτι σφιγγει και λιγοτερο απο οσο το χερι.

Απλα τα ατομα "κατεβασαν" στο μισο το waffer και οριστε το αποτελεσμα, αλλωστε δεν ειναι νομιζω τυχαιο οτι οι εταιρειες κανουν αλλαγες στα cooler τους. Προφανως και δεν ειναι μεμονωμενο περιστατικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τωρα... εσυ δεν ξερεις να βιδωνεις  :-D  για να παραφρασω την διασημη ατακα!!!!!

Τι ξέρω και γω ο καψερός.Τίποτα,τίποτα ουααααααααααααααααααααααααααααααααααα :unsure: :wacko: :unsure: :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες εποχές babists τότε για την ενότητα του benchmarking :D. Πολύ καλό σκορ παρεπιπτόντως. Thanos1972 ο Χριστός και η Μάνα του θα πάθουμε τίποτα  :mrgreen:, 1.38 single core στα 5.22 :o, gj ;).

 

Σίγουρα,αλλά μια χαρά συνεχίζουμε και τώρα....Keep going benchmarkers :-D :-D :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τρολαρεις ψηλε?   B)

Ε τι μας κάνει.Χαλαρά!!

Αρε μπανννννννννννννννννννννννννννννν που θέλετε!!!Μα ς βρήκατε μικρούς και μας βαράτε εεεεε??Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά χαχαχαχαχα

Ετσι για να κομπλάρετε λιγάκι.Ολα στοκ χαχαχαχαχαχαχα

 

stock_zpsv3v4ucgx.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην με κανεται τωρα που εβαλα ανεμηστιρη πισω απο τα vram να παω στα 5 με την m5a99x evo και κλαίτε εσυς με τις sabertooth :P :P :P :P :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σε δουμε...Αυτα ειναι τα καθημερινα ρολογια.Για τα benches φυλαμε τα καλα!

με την Η80ι πως εισαι απο θερμοκρασιες.εγω την βλεπω οτι δεν ειναι τοσο καλη ωστε να τον ψυξει στα ποιο ψηλα ρολογια.δεν ξερω αν φταιει γιατι  εχω τα μαμα ανεμιστηρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...