Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πούμε 24/7 εγω τον έχω με 1.45 και θερμοκρασία 34 βαθμούς σε idle στα 5Ghz

Ξάδερφε με τις 2 290(ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωω)ξεχνα τους σουβλακοκαφέδες  με τέτοια νούμερα :-D :-D :-D :-D

τουλαχιστον να γινει κατι με τον καφε βρε αδερφε  :-D συμβιβαζομαι.εντωμεταξυ πρεπει να παω για αλλο τροφοδοτικο αν 8ελω να δωσω παραπανω(οχι βεβαια οτι δεν το χα ψιλιαστει πριν ακομα κουμπωσω τη δευτερη επανω)αντι να με κοβουν τα ρολογια με κοβει το τροφοδοτικο...αστα να πανε και αλλα εξοδα  :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερα score!Και του takaros αλλα και του babi...Η 980ti πραγματικο κτηνος!!!!!!!!!!!!

Για να ξέρουμε και τι λέμε σ`αυτό το φόρουμ ο babis είναι ο επόμενος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ενα heaven 1,0 extreme hd απο εμενα με 2 r9 290 1114/1414 και ενα respect απο εμενα (γιατι οφειλουμε να παραδεχομαστε καποια πραγματα και να ειμαστε αντικειμενικοι)για την 980ti του φιλου babis Ts με το πολυ καλο scor που εβγαλε

 

Και εσύ φίλος δεν πας πίσω...Ωραίος!!!Γαζώνουν τα πιστόλια σου...Με ένα psu μεγαλύτερο θα πηγαίναν ακόμα ψηλότερα η 290 σου όπως είπατε παραπάνω.

 

Φοβερα score!Και του takaros αλλα και του babi...Η 980ti πραγματικο κτηνος!!!!!!!!!!!!

 

Thanx bro....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα δίπιτα σουβλάκια να γίνουν με από ολα μέσα...Αφιερωμένο στον d4ydr33m3r!!!

 

G1 ...

 

 

 

 

Xaxax και κοντοσουβλι ανετα.. Με τετοιο διδυμο με την δικια μου, θα σπασω ολα τα ρεκορ.. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Babis εννοεί πως στο valley extreme είσαι επόμενος σε σκορ μετά τον τάκαρο 123, αυτό.

 

Όταν το διάβασα ήμουν στην θολούρα της δουλειάς και δεν το κτάλαβα multi.Thanx για την διευκρίνιση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ φίλος δεν πας πίσω...Ωραίος!!!Γαζώνουν τα πιστόλια σου...Με ένα psu μεγαλύτερο θα πηγαίναν ακόμα ψηλότερα η 290 σου όπως είπατε παραπάνω.

 

 

Thanx bro....

ευχαριστω babis Ts τωρα για τα παιχνιδια ειμαι 1050/1350 οποτε ειμαι καλα,δε σκοπευω να μπω σε εξοδα μονο και μονο για το bench αν και σιγουρα θα παρω μερικα fps ακομα...αν βρεθει καμια ευκαιρια σε psu το βλεπω αλλιως για την ωρα μενουμε εδω.παντως πραγματικα η 980ti αυτη τη στιγμη (αποψη μου βεβαια) ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει σε single gpu δε περιμενα τετοιο score μεχρι που το ειδα απο εσενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω babis Ts τωρα για τα παιχνιδια ειμαι 1050/1350 οποτε ειμαι καλα,δε σκοπευω να μπω σε εξοδα μονο και μονο για το bench αν και σιγουρα θα παρω μερικα fps ακομα...αν βρεθει καμια ευκαιρια σε psu το βλεπω αλλιως για την ωρα μενουμε εδω.παντως πραγματικα η 980ti αυτη τη στιγμη (αποψη μου βεβαια) ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει σε single gpu δε περιμενα τετοιο score μεχρι που το ειδα απο εσενα

 

Μια χαρά είσαι φίλος...Σκοτώνει το σύστημά σου (έχεις και τον καλύτερο ever μέχρι τώρα επεξεργαστή που έφτιαξε για μένα η Intel)...Βασικά έχω εντυπωσιαστεί με την 980ti γιατί είμαι με αέρα (αναρωτιέμαι τι θα κάνει με νερό η συγκεκριμένη).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

</blockquote>

Για να ξέρουμε και τι λέμε σ`αυτό το φόρουμ ο babis είναι ο επόμενος</blockquote>

???

Για μπαν τι άλλο χαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είσαι φίλος...Σκοτώνει το σύστημά σου (έχεις και τον καλύτερο ever μέχρι τώρα επεξεργαστή που έφτιαξε για μένα η Intel)...Βασικά έχω εντυπωσιαστεί με την 980ti γιατί είμαι με αέρα (αναρωτιέμαι τι θα κάνει με νερό η συγκεκριμένη).

ειμαι αρκετα ευχαριστημενος απο τον 2600κ θα αργησω να παω σε αλλη γενια οσο για την 980ti καποια στιγμη το βλεπεις για νερο αν και η δικη σου ειναι καλη υλοποιηση αν θυμαμαι καλα.εμενα και οι 2 ηταν refference και τις πηρα  για να μπουν σε νερο μονο και μονο το 8ορυβο που γλυτωσα και την αποδοση που κερδισα (σε temps δεν αναφερομαι καν)αυτο φτανει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τακαρε λεω και εγω γιατι ειχε blackouts η περιοχη..παλι ετρεχες benchmarks... :P :P

πηρε μπροστα η γενητρια οποτε ειμαστε οκ  :ph34r:

Ας πούμε 24/7 εγω τον έχω με 1.45 και θερμοκρασία 34 βαθμούς σε idle στα 5Ghz

Ξάδερφε με τις 2 290(ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωω)ξεχνα τους σουβλακοκαφέδες  με τέτοια νούμερα :-D :-D :-D :-D

αν ειναι να χασω  τους σουβλακοκαφέδες να τα κατεβασω λιγο.... :fear:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...