Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σε καλα φιλε μου hellas overclocking team εννοεις?αν εννοεις αυτην την ομαδα οχι επειδη ειχα μαλωσει με Κοκοβινη {που φταιει ο ιδιος} και με ειπε ο Τασος να βγω ε και βγηκα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε καλα φιλε μου hellas overclocking team εννοεις?αν εννοεις αυτην την ομαδα οχι επειδη ειχα μαλωσει με Κοκοβινη {που φταιει ο ιδιος} και με ειπε ο Τασος να βγω ε και βγηκα!

Ξαναμπές ο κοκοβίνης δεν είναι μαζί μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα για την υδρόψυξη αλλα λογω capital control δεν μπορώ και αν έχουμε κάποιον μου τα στέλνει και του βάζω τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααααααααααααααα φανάκι απλό

Με το νερό στα VRM κρυώνει γενικά ή περιοχή όπως και να έχει. Πχ ο τύπος αναφέρει 10c κάτω στο socket δεν είναι και λίγο. Γενικά όταν είχα την saber το είχα ψάξει το θέμα και αξίζει, ένα θέμα που υπάρχει βέβαια είναι ότι προσθέτει τεράστιο θερμικό φορτίο αλλά οκ με 3 ψυγεία είσαι κομπλε.

Τα VRM παίζουν κοντά στους 80c, οπότε καταλαβαίνεις για τι φορτίο μιλάμε ;) όλη αυτή ή θερμοκρασία μεταφέρεται και στην γύρω περιοχή για αυτό χρειάζεται το φουρφουρι από πίσω. Κάτι ακόμη που μπορεί να γίνει είναι πάλι πατέντα αλλά έχει πολύ καλά αποτελέσματα σαν εξτραδακι. Σε πμ τα υπόλοιπα all, εάν σε ενδιαφέρει φυσικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...