Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να ξεμπερδέψω εύκολα γιατι είναι περιστέρι και είμαι ηράκλειο και για πήξαινε έλα δεν μου είναι εύκολο


Ερώτηση.Το ότι η απόδειξη γράφει άλλο όνομα πειράζει??Θα ζητήσουν και ταυτότητα γιατι την πήρα από συμφουρίτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

Ελπίζω να ξεμπερδέψω εύκολα γιατι είναι περιστέρι και είμαι ηράκλειο και για πήξαινε έλα δεν μου είναι εύκολο

Ερώτηση.Το ότι η απόδειξη γράφει άλλο όνομα πειράζει??Θα ζητήσουν και ταυτότητα γιατι την πήρα από συμφουρίτη

 

Δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο επειδή έχει άλλο όνομα η απόδειξη πάνω...Αλλά ας σου πούν και τα άλλα παιδιά αν παίζει ρόλο μιας και δεν μου έχει τύχει ανάλογη περίπτωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να ξεμπερδέψω εύκολα γιατι είναι περιστέρι και είμαι ηράκλειο και για πήξαινε έλα δεν μου είναι εύκολο

Ερώτηση.Το ότι η απόδειξη γράφει άλλο όνομα πειράζει??Θα ζητήσουν και ταυτότητα γιατι την πήρα από συμφουρίτη

αδελφε  ειχα μπλεξει ετσι με το you.gr με αποδειξη με αλλο ονομα ζητουσαν στοιχεια αυτου που ειχε γινει η αγορα και αριθμο λογαριασμου κλπ τους ειχα πει  δωρο ειναι τι σχεση εχει το ονομα αποδειξη δε εχω απο σας τιποτε αυτοι !

ευτυχως το παλληκαρι ειταν ξηγημενο  ειχα τηλ του και μου εστειλε  τα λεφτα γιατι σε αυτον στειλανε τα λεφτα  καταλαβαινης τωρα μπλεξιμο που εφαγα !! μακαρι να μη εχεις θεμα 

 

μη κανετε αγορες ετσι χωρις να ξερετε απο που τα παιρνετε δε ειναι κακο να εχετε καποια στοιχεια  ενα τηλ κλπ

εχουν αγριεψει λιγο τα μαγαζια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικώς οι club3d 290/290x δεν είναι ότι καλύτερο από θέμα θερμοκρασιών, μήπως την άκουσε από θερμοκρασίες ; Το συμπεραίνω από την vtx 3d r9 290 που είχε ο pc neon και τώρα την πούλησε, χτύπαγε 95 βαθμούς σε gaming με αλλαγμένη πάστα κιόλας σε mx-4. Στοκ η κάρτα στα 975 mhz /1250 mhz . Βέβαια η royal ace έχει 3 φανάκια, ωστόσο και πάλι έχω υποψίες για θερμοκρασίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι από θερμοκρασία είναι μάλλον αφού να φανταστείς έκλεισε το pc και απο πάνω που έχω το ψυγείο έβγαζε καυτό αέρα.Ψήθηκε κανονικά.Το θέμα είναι θα μου την αλλάξουν η θα μείνω με το μακρύτερο στο χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι από θερμοκρασία είναι μάλλον αφού να φανταστείς έκλεισε το pc και απο πάνω που έχω το ψυγείο έβγαζε καυτό αέρα.Ψήθηκε κανονικά.Το θέμα είναι θα μου την αλλάξουν η θα μείνω με το μακρύτερο στο χέρι

 

Ευχομαι να μήν έχεις θέμα και να προχωρήσουν στην αλλαγή άμεσα.

Σε διαφορετική περίπτωση , θα κάνεις το RMA σου , μέσω του κατασκευαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποιο μαγαζί είναι αγορασμενη allday?

Δεν θυμάμαι το έχω σπίτι το μεσημέρι θα σου πώ

Ευχομαι να μήν έχεις θέμα και να προχωρήσουν στην αλλαγή άμεσα.

Σε διαφορετική περίπτωση , θα κάνεις το RMA σου , μέσω του κατασκευαστή.

Μήπως να το πάω έτσι κατευθείαν??

Εστειλα ενα ticket στην club 3d και έχειο θεός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βρώ μωρέ στο χέρι τους είναι??.Ολα θα γίνουν και θα έχω καινούργιο καρτόνι μπορεί και καλύτερο ποτέ δεν ξέρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...