Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα μπορεις να τον παρεις να τον σκασεις και να τον αλλαξεις  :-D  φτηνοτερα θα σου βγει και θα παρεις καινουργιο.

Απλα το ολο θεμα ειναι εαν δεις το αλλο θεμα οτι δεν αναφερει στην αγγελια τιποτα απο αυτα που εχει κανει με το CPU ουτε οτι ειναι ΤΕΡΜΑ ΜΠΑΝΑΝΑ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά, το pc του στήθηκε εξολοκλήρου στο πλαίσιο, όταν παραγγέλνεις να στο στήσουν εκεί στο πλαίσιο δεν αποκλείω καθόλου το γεγονός να σου βάλουν μεταχειρισμένα ή καινούρια αλλά χτυπημένα parts από το στοκ τους, έτσι ώστε να πουλάνε τα Α κλάσης κομμάτια κανονικά και φυσικά να έχουν κέρδος. Που ξέρεις, βέβαια και από την αμάθειά τους μπορεί να σπάνε πινάκια ή να τοποθετούν λάθος το hardware στην mobo και έπειτα να λένε πως έστησαν σωστά μηχάνημα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι πως δεν ρωτάμε και υποτίθεται τα ξέρουμε όλα.Όλοι έχουν ένα γνωστό που ασχολείται ρώτα τον βρε ευλογημένε και θα γλυτώσεις πολλά.Οχι μόνο χρήματα αλλα και ψυχική υγεία αφού θα έχεις γλυτώσει ένα μάτσο νεύρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να αποφασισω τι μνημες να παρω. 3000 καλα ειναι; εχετε καποια προταση απο eshop;

 

θές να πάρεις κάτι εξ'αρχής καλό με high specs ?

ή

γουστάρεις να πάς για φτηνή λύση με προοπτική tuning ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι καλο απο την αρχη αν γινετε. Οπως και τις tridentx τις ειχα παρει για καλες. Απλα θελω να ειναι 2x4.

Θελω να με βοηθησουν στα bench.

Multi ο 6700k ερχετε σε 2 μερες.

 

allday και εγω τις ειδα αυτες. μαλλον εκει με βλεπω. ας μου πουν και οι αλλοι γνωμες.

Επεξ/σία από AETOLOFITIS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι καλο απο την αρχη αν γινετε. Οπως και τις tridentx τις ειχα παρει για καλες. Απλα θελω να ειναι 2x4.

 

Θελω να με βοηθησουν στα bench.

 

Multi ο 6700k ερχετε σε 2 μερες.

 

allday και εγω τις ειδα αυτες. μαλλον εκει με βλεπω. ας μου πουν και οι αλλοι γνωμες.

 

Από e-shop

 

Αυτές 1η επιλογή

http://www.e-shop.gr/ram-corsair-cmk8gx4m2b3333c16-vengeance-lpx-black-8gb-2x4gb-ddr4-3333mhz-dual-kit-p-PER.549738

 

ή για πιό φτηνές

http://www.e-shop.gr/ram-corsair-cmk8gx4m2b3000c15-vengeance-lpx-black-8gb-2x4gb-ddr4-3000mhz-dual-kit-p-PER.549752

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή αγορά, με το καλό να μας πεις και διαφορές μεταξύ haswell και skylake i7  B). Έχουμε ήδη μια ιδέα από τον ultraex2003 και μάλιστα αρκετά καλή, ωστόσο η ποικιλία δοκιμών είναι ότι καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...