Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 run με τα καθημερινα ρολογια χωρις πολυ ψαξιμο στα ρευματα !!

 

6700κ @  4.500 με 1.25 ρευμα

μνημες μαμα στα 2.800 με 15αρια 1.25 ρευμα

η cache στα 4.1 στοκ δηλαδη 

 

 

 

attachicon.gifdgsfgxfchchcgh.JPG

 

attachicon.gifedrydfft.JPG

Νικολα, με EIST ανοικτο παιζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

Και η asrock z97 extreme 4 είναι καλή επιλογή σε αυτά τα λεφτά, σε reviews που έχω δει κάνει καλύτερο overclock από την gigabyte, αλλά δεν ξέρω πως τα πάει στον τομέα της αξιοπιστίας. Περιμένεις απαντήσεις από ultraex2003 και gkinvest, το έχουν ψάξει το πράγμα πάρα πολύ με το overclock και θα σου δώσουν σίγουρες απαντήσεις για το ποια μητρική να επιλέξεις σε αυτά τα λεφτά, o ultraex ήταν μάλιστα κάτοχος της gigabyte z97x gaming 5.

 

 

Ισως να παρω μεταχειρισμενη την Gigabyte Z97X SOC FORCE αλλα με χαλαει το πορτοκαλι χρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ισως να παρω μεταχειρισμενη την Gigabyte Z97X SOC FORCE αλλα με χαλαει το πορτοκαλι χρωμα.

Αδελφε, εαν σε ενδιαφερει εχω μια, σε υπεραριστη κατασταση MSI Z97 MPower. Με ολα τα παρελκομενα, κουτι και τιμολογι αγορας απο το Πλαισιο πριν 18 μηνες.

Τιμη, μη συζητησιμη, 150 Ευρω.

 

Αν σε ενδιαφερει πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αναγκαστικα θα παρω την Z97X gaming 5 γιατι την Soc κατω απο 180-200 δεν την βρισκω σε μεταχειρισμενη και το ταβανι ειναι τα 150 ευρω μετα εχει overclocking στην παντοφλα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Gigabyte Z97-HD3 μας ειπε αντιο την πουλησα.

 

Ειμαι υπο σκεψη να παρω την Gigabyte Z97X gaming 5 γιατι δεν θελω να ξεφυγω πανω απο τα 150 ευρω ποια ειναι η γνωμη σας;

 

Και εγω στο δικο μου Pc εχω την z97x gaming 5. ειναι παρα πολυ καλη. εχω τον 4790κ με 1.29 σταθερο στα 4.8 .  εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος. δουλεψα και την asrock extreme 6 και ειναι αρκετα καλη επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα αυτα που φορτωνω στον C ειναι το πολυ 45GB (Windows+Programs) δεν ειναι πολλα 128+128 για C ???

Απλα για τεχνικους λογους, δεν μου αρεσει η λυση Μ2.

 

Τωρα, 256gb. Ναι, μπορει να φαινονται πολλα σημερα, αλλα με την ταχυτατη διογκωση του μεγεθους των λειτουργικων και των  

προγραμματων, ας βλεπουμε και λιγο μπροστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...