Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προτείνω αποχή από τις χαζομάρες , τύπου "USA superbinned" , προτείνω ειλικρίνεια μεταξύ μας , ... να σταματήσουν οι εμπάθειες αλλά και οι προσπάθειες να υποβαθμίσουμε κάτι υψηλό (το οποίο δέν φτάνουμε , παρά μόνο με "μπαγαποντιές") ... και άν γίνουν όλα αυτά ... Καλή συνέχεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

και επεισης με ελεγε ψεματα οτι πληρωνεται και του δεινουν τζαμπα πραγματα τα ειπα ολα αυτα σε διασημους Overclockers που ειναι φιλοι μου και γελουσανε αντε μην πω παραπανω και δεν θελω να θίξω άτομα 


Δεν ειπα οτι ειναι μπιναρισμενοι κατα σουπερ απλος εισαι ποιο τυχερος να παρεις καλο κομματι κυριε Τασο


Και συγνωμη οποιος ειναι στο hwbot ντε και καλα πρεπει να υπερεχει αυτος εκει που ειναι?που με ξερει εμενα και με μηλαει ετσι Ε? με ξερει πουθενα?


55χρονων εισαι και το μυαλο σου ειναι 8 πραγματικα λυπαμαι γελανε οι Πετρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επεισης με ελεγε ψεματα οτι πληρωνεται και του δεινουν τζαμπα πραγματα τα ειπα ολα αυτα σε διασημους Overclockers που ειναι φιλοι μου και γελουσανε αντε μην πω παραπανω και δεν θελω να θίξω

Η φαντασια σου, μαζι με την κακοηθεια σου και την επιδειξιομανια σου με πλαστα στοιχεια, ειναι ενας συνδυασμος ελεεινος.

 

Δεν θα καθισω εδω να με βριζουν φαιδρα ατομα. 

 

Κριμα για τα υπολοιπα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτον δεν εβρισα αρχισες εσυ δευτερον δεν χρειαζεται στο φορουμ να τα λυσουμε αυτα θελεις να τα πουμε απο κοντα?τηλεφωνο τι θες?να τελιωνει η συζητηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα απο πισω γραφει δεν εχω ορεξη να ασχολουμαι με τετοια.φυσηκα και ειναι αλλα ποιος ειχε αρχισει?παντα οτι γραφω απο πισω ειναι και γραφει μπ...ες πλαστα ειναι τα δικα σου κυριε Γιωργο αντε γιατι πολυ ασχοληθηκες

Μονο εσυ εκανες ρεπορτ και βεβαια εισαι λαθος επειδη ειστε φιλοι μαζι με τον Τασο θελατε να κανετε αυτην την βλακια.πραγματικα ντρεπομαι και για την ηλικία σας.

 

 

και επεισης με ελεγε ψεματα οτι πληρωνεται και του δεινουν τζαμπα πραγματα τα ειπα ολα αυτα σε διασημους Overclockers που ειναι φιλοι μου και γελουσανε αντε μην πω παραπανω και δεν θελω να θίξω άτομα 

Δεν ειπα οτι ειναι μπιναρισμενοι κατα σουπερ απλος εισαι ποιο τυχερος να παρεις καλο κομματι κυριε Τασο

Και συγνωμη οποιος ειναι στο hwbot ντε και καλα πρεπει να υπερεχει αυτος εκει που ειναι?που με ξερει εμενα και με μηλαει ετσι Ε? με ξερει πουθενα?

55χρονων εισαι και το μυαλο σου ειναι 8 πραγματικα λυπαμαι γελανε οι Πετρες

 

... και εσύ για όλα αυτά , αποφάσισες να κλέψεις με photoshop , για να αποδείξεις ότι είσαι καλύτερος ???

 

Αυτά είναι αστεία πράγματα , σύνελθε !!!

 

... και πρέπει να ντρέπομαι και για την ηλικία μου ?

 

Χαχαχα , καλά ξεκίνησε η μέρα , με γέλιο.

Νά'σαι καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσυ που ξερεις οτι ειναι φωτοσοπ?στο μαυλο σου ειναι φωτοσοπ σου φενομαι εγω να κλεβω?δεν παμε καλα πρωι πρωι γελανε και οι πετρες αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


δεν απεδειξα οτι ειμαι καλυτερος ουτε το χερομαι μπορω να δειξω αλλου που ειναι καλυτερος και με καιει περισσοτερο εκεινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριοι ... (πρός τους υπόλοιπους συμμετέχοντες του thread αναφέρομαι).

 

Σας ζητώ συγνώμη , που σας "χαλάσαμε" το thread.

 

Δέν αξίζει να ασχοληθώ παραπάνω με αυτή την "υπόθεση".

 

ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρρρρρ,

 

Τρεμω γιατι εισαι μπρατσαρας.

Εκτος απο "κρεας", απο τον λαιμο και πανω υπαρχει τιποτα ?

 

 

Προς τους υπολοιπους αξιοπρεπεις κυριους.

Λυπουμαι αφανταστα, αλλα η παραμονη μου εδω ειναι πλεον αδυνατη.

Σας ευχαριστω ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που κολλαει με το μπρατσαρας?εξήγησε μου? πωω ελεος δηλαδη αν μπορεις μην μηλας πετας μ....

δεν θες να με δεις απο κοντα καλητερα αστοοο δεν μηλησα ποτε περι μπρατσα πολεμικες τεχνες και ξυλο.εγω μπορει να εχω κρεας εσυ εχεις ενα λιπος απο επανω στο κεφαλι μεχρι κατω  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα νεο με παγακια απο επανω χαχαχα και εβαλα με εκλεισε πανω απω 12φορες

 

 

Mια ερώτηση, το your score απο κάτω δεν θα έπρεπε να λέει 22.26 αντί για 14.86? Δεν ξέρω πολύ το πρόγραμμα αλλά δεν μου φαίνεται νορμάλ  :ph34r:

 

http://postimg.org/image/abt44aa0d/

 

 

Ωχ !!!

 

Την πρόσεξες και εσύ αυτή τη λεπτομέρια ?

 

Μπορεί τα usa κομμάτια να δουλεύουν διαφορετικά.

 

No Comments

 

Η φωτογραφία και τα σχόλια , μιλάνε από μόνα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημαρτον ρε παιδια τι ειναι αυτα τα πραγματα ;;; εχουμε γινει ρεζιλι  με αυτα τα ποστ !!

 

δε υπαρχει κατι να χωρισουμε εδω μεσα  κριμα ειναι ολα αυτα και δεν βοηθουν σε τιποτε μονο κακο κανουν

 

αφου τα τηλ τα χετε μεταξυ σας βρειτε τα απο το τηλ   ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!

 

 

ελπιζω να βλεπει ενας admin να τα σβησει ολα αυτα τα ανουσια ποστ που μονο κακο κανουν στη κοινοτητα αυτη

 

και παλι ειρηνη !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφερεται

 

 

Example: L419B574

Malaysia - 2014, 19th week, 2nd Lot, 574 serial

 

1st letter or digit = plant code (Malay)
0 = San Jose, Costa Rica
1 = Cavite, Philippines
3 = .............., Costa Rica
6 = Chandler, Arizona
7 = .........., Philippines
8 = Leixlip, Ireland
9 = Penang, Malaysia
L = ............, Malaysia
Q = ..........., Malaysia
R = Manila, Philippines
Y = Leixlip, Ireland

2nd digit = Year of production (2014)

3rd & 4th digits = week (19th week )

5th - 8th digits= lot number

10th - 13th digits = serialization code

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oB9-mKn2Bt56_f1vqKHC91Eb_Pa9jJzBreq47hMUI8A/htmlembed?gid=1&widget=false

 

Batch numbers και αν οντως εχει σημασια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...