Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

Μου έκανε εντύπωση η αποκρισιμότητα στο multitasking, πολύ πιο smooth εμπειρία, τα παράθυρα ανοίγουν ομαλά με την μία, χωρίς delay, σαν να έχεις ssd ένα πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω σε Benchmarks παιχνιδιων και σε αρκετα αλλα ειναι ποιο επανω!και βεβαια θα ερθει το μεγαλο update το Redstone μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλα χωρις προβληματα ασε βεβαια που ειναι το μελλον λογο DX12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μονο που θα εχεται προβλημα ειναι να ανεβασετε σκορ στο hwbot.org γιατι θα το banaroun. Timer bug εχουν οπως και τα 8αρια που επισης απαγορευονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα αν πω οτι ειναι παιχνιδια του μυαλου θα γινω κακος μαλλον ε? Περαν της προσωπικης αποψης υπαρχουν αμετρητα reviews για την αποδοση 8.1vs10 και δεν ειδαν καμια μα καμια βελτιωση στα frames. Μαλλον δεν εχουν τα δικα σας ματια.....

Για διαφορα απο τα 7αρια ναι υπαρχει οπως υπαρχει και στα 8-8.1 αλλα προτιμω να ειμαι με τα 7 σαν βασικο λειτουργικο για την ωρα τουλαχιστον, μεχρι να δω κανα φως με το DX12 θα μεινουν απλα εγκατεστημενα ετσι για να υπαρχουν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου fallen4angel ειμουν συνακτης σε ενα Site και εγραφα recording παιχνιδιων και εκανα παρουσιασης και εβλεπα διαφορες και απο τα 8.1 απο τα 7αρια βεβαια τα 7αρια δεν παυει να ειναι λειτουργικο 2009 εχει ξεπεραστει πλεον θα συμφωνησω με το παλικαρι ποιο επανω οχι εχουν timer bug αλλα δεν παυει το σκορ να ειναι σωστο σε θεμα γρηγοραδας τα 10αρια με σχεση 8.1 και 7 ειναι αρκετα μπροστα και επεισης εχω προσεξει στα 7αρια χρησημοποιουν ποιο πολυ μνημη ραμ!και δεν ειναι θεμα ματιων εχω κανει πολλα τεστ.Και ακομα ειναι αρχη περιμενουμε πως και πως το Redstone να δουμε τι θα γινει ενα μεγαλο update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο σαρεσε το suite ε?χεχε

πανο ναι μου αρεσε το 3 αν και θα ελεγα ειμαι εξοικοιωμενος ακομα απο εποχης suite 2 !!

αλα το ψαξιμο του το θελει θα ελεγα 

βασικα ειναι οτι πρεπει για on the fly γρηγορες ψιλοαλλαγες !! το βιος βεβαια δε το αλλαζω με τιποτα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια το Bios ειναι BIOS εννοιτε επειδη δεν ειχα μητρικη σε suite 2 το suite 3 τι εχει αλλαξει στα γρηγορα Νικο?ευχαριστω


επεισης παιδες οποιος εχει 4790κ βασικα θα τον εχω σε λιγο καιρο μαλλον για δευτερο συστημα θελω Νικο να τρεξεις ενα cinebench r11.5 στα 4.6 και ενας με 4790κ core to core να δουμε διαφορα ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...