Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks  γιωργο  :-D  θα τα δω !!!! δε σε ξεχνω εεε !! :)

Νικο μου, οτι θελεις.

Τα τηλεφωνα μου τα εχεις, το ελευθερο το εχεις.

 

Χαθηκα, λογω ακομα ενος θλιβερου γεγονοτος φετος...

Παντως για εσενα εχω οσο χρονο θελεις.

 

Φιλικοτατα,

 

Γιωργος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έδωσα τα χάλκινα δυστυχώς σε φίλο που έχει και αυτός fm2 γιατί νόμισα πως ήμουν οκ με το φανάκι, τέσπα θα δω τι θα κάνω :P. Με το καλό θα πάρω την evo και θα δω τι παίζει, έχω η αλήθεια είναι μια παλιά ψύκτρα από southbridge μητρικής socket 478, ίσως με κάποιο τρόπο αν κοπεί σε κατάλληλα κομμάτια πιστεύω μαζί με θερμοαγώγιμα στίκερς στο αντίστοιχο μέγεθος θα έχουν αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gkinvest θα ήθελα την συμβουλή σου για το μήνυμα που έγραψα πριν σχετικά με το oc στον cpu μου, μιας και από όσα μηνύματά σου έχω διαβάσει και όσα από τα benchmark που έχω δει ότι έχεις ανεβάσει βλέπω πως γνωρίζεις αρκετά και το έχεις ψάξει το θέμα μέχρι το μεδούλι.

gkinvest = Γιωργος Κοκοβινης

 

Ειναι το αληθινο μου ονομα και με αυτο συμμετεχω στο HWBOT.COM

 

Θα το δω κα θα σου απαντησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ολο τον σεβασμο.

Το να εχεις μια Lamborghini, δεν σημαινει οτι ξερεις και να την οδηγεις...

 

Οχι δε σημαινει, αλλα ενα γκαζι να πατησεις αυτον με το civic τον εχεις αφησει 3 χιλιομετρα πισω. Τo overclocking θελει χρονο να το μαθεις, αλλα δεν ειναι κατι το τρομερα δυσκολο. Καποιος αρχαριος με το δικο σου συτημα παλι εμενα και τον allday μας παταει κατω για πλακα. Εφοσον εχεις και γνωσεις απλα το κανεις καλυτερα απο οτι ο μεσος χρηστης με το ιδιο υλικο.

 

Αλλο το να εχεις ιδιο ακριβως υλικο με καποιον και απλα να εισαι καλυτερος στο οβερκλοκινγκ και αλλο να εχεις 10 tiers καλυτερο υλικο. Δεν μιλαω για εσενα προσωπικα, γενικα το ειπα οτι οταν εχεις λεφτα εχεις και καλυτερα σκορ, ας αφησουμε το overclocking απεξω, εσυ μπορει να εισαι ενας απο τους καλυτερους, εγω μπορει απλα να ειμαι enthusiast και να ξερω καποια πραγματα, και ο αλλος μπορει να ειναι ασχετος. Για υλικο μιλαω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δε σημαινει, αλλα ενα γκαζι να πατησεις αυτον με το civic τον εχεις αφησει 3 χιλιομετρα πισω. Τo overclocking θελει χρονο να το μαθεις, αλλα δεν ειναι κατι το τρομερα δυσκολο. Καποιος αρχαριος με το δικο σου συτημα παλι εμενα και τον allday μας παταει κατω για πλακα. Εφοσον εχεις και γνωσεις απλα το κανεις καλυτερα απο οτι ο μεσος χρηστης με το ιδιο υλικο.

 

Αλλο το να εχεις ιδιο ακριβως υλικο με καποιον και απλα να εισαι καλυτερος στο οβερκλοκινγκ και αλλο να εχεις 10 tiers καλυτερο υλικο. Δεν μιλαω για εσενα προσωπικα, γενικα το ειπα οτι οταν εχεις λεφτα εχεις και καλυτερα σκορ, ας αφησουμε το overclocking απεξω, εσυ μπορει να εισαι ενας απο τους καλυτερους, εγω μπορει απλα να ειμαι enthusiast και να ξερω καποια πραγματα, και ο αλλος μπορει να ειναι ασχετος. Για υλικο μιλαω.

Κατανοητο, σεβαστο και απολυτα συμφωνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρτε όλο αυτό το πάθος για το overclocking και το benchmarking ... στο hwbot !!!

 

:-D

 

Πάω να bench-άρω τώρα , γιατί έχουμε και Team Cup

http://oc-esports.io/#!/round/team_cup_2015

 

Πέσαμε στην κατάταξη.

... και να θυμίσω , ότι φορτσάρουμε μέχρι τις 22/9 , μετά πέταξε το πουλάκι.

Μετά συνεχίζουν μόνο οι 5 καλύτεροι.

 

CU

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέρτε όλο αυτό το πάθος για το overclocking και το benchmarking ... στο hwbot !!!

 

:-D

 

Πάω να bench-άρω τώρα , γιατί έχουμε και Team Cup

http://oc-esports.io/#!/round/team_cup_2015

 

Πέσαμε στην κατάταξη.

... και να θυμίσω , ότι φορτσάρουμε μέχρι τις 22/9 , μετά πέταξε το πουλάκι.

Μετά συνεχίζουν μόνο οι 5 καλύτεροι.

 

CU

Οντως αγαπητοι και παλαιοτεροι απο εμε ( εδω τουλαχιστον ) ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟΙ κλοκεραδες.

 

Η ομαδα μας στο HWBOT ειναι πολυ δυνατη, πολυ φιλικη και απαρτιζεται απο εξαιρετους ανθρωπους

με βαθεια αγαπη για το "σπορ".

 

Ηγειται μετα τρομερης επιτυχιας ο Τασος μας, ο οποιος περα απο το balancing στο overclocking

γνωριζει εξαιρετα και το balancing μιας ομαδας.

 

Κοινως ειναι ενας εξαιρετος κοουτς.

 

Ειμαστε νουμερο 20 σε ολο τον κοσμο, αναμεσα σε πανω απο 800 ομαδες.

 

ΕΛΑΤΕ !

Δεν κοστιζει τιποτε και ειναι μια καταπληκτικη εμπειρια απο την οποια μονον κερδισμενοι θα βγειτε.

θα μας φυγουν τα ματια με τετοια bench.

 

ultraex ποια μητρηκη εχεις τωρα?

Εχει την Asus Z170 Gaming ( μεταξυ πολλων αλλων ) ....χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αγαπητοι και παλαιοτεροι απο εμε ( εδω τουλαχιστον ) ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟΙ κλοκεραδες.

 

Η ομαδα μας στο HWBOT ειναι πολυ δυνατη, πολυ φιλικη και απαρτιζεται απο εξαιρετους ανθρωπους

με βαθεια αγαπη για το "σπορ".

 

ΕΛΑΤΕ !

Δεν κοστιζει τιποτε και ειναι μια καταπληκτικη εμπειρια απο την οποια μονον κερδισμενοι θα βγειτε.

 

Εστειλα στον Τάσο το προφιλ μου, αν και δεν κάνω πολύ extreme για την ώρα, έχω σχετικά σπάνια cpu οπότε κερδίζει άνετα ποντάκια ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζετε παιδια extreme πραγματα  ουτε το τρελλο υλικο  ακομα και τα παλια  σε λειτουργια μπορουν να δωσουν ποντους

εχει παρα πολλες κατηγοριες πλεον  

 

αν εχετε καποιο θεμα η αποριες σχετικα με τι μπορειτε να τρεξετε μπορουμε να τα συζηταμε  και στο νημα της ομαδος κυριως που εχει ανοιξει ο τασος εδω

ολοι μπορουμε να μαθουμε απο ολους ολοι χρειαζοντε δε υπαρχει τελειος παντα θα μαθαινουμε κατι απο τον αλλον

γιαυτο λεγομαστε και ομαδα ΗΟΤ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζετε παιδια extreme πραγματα  ουτε το τρελλο υλικο  ακομα και τα παλια  σε λειτουργια μπορουν να δωσουν ποντους

εχει παρα πολλες κατηγοριες πλεον  

 

αν εχετε καποιο θεμα η αποριες σχετικα με τι μπορειτε να τρεξετε μπορουμε να τα συζηταμε  και στο νημα της ομαδος κυριως που εχει ανοιξει ο τασος εδω

ολοι μπορουμε να μαθουμε απο ολους ολοι χρειαζοντε δε υπαρχει τελειος παντα θα μαθαινουμε κατι απο τον αλλον

γιαυτο λεγομαστε και ομαδα ΗΟΤ

Μπραβο ρε Νικολα,

 

Γηρασκω αει διδασκομενος.

 

Ενα απο τα καλα νομιζω της ομαδος H.O.T., ειναι οτι πιστευουμε στο Team Work.

Ουτε κανεις μας ειναι φαντασμενος.

Ναι, δεν λεω , κανουμε την πλακα μας, αλλα πανω απο ολλα ειναι η ομαδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ισχύς εν τη ενώση παιδιά!!!!

Μακραν εμου το ποτηριον τουτον, αλλα εαν ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ σκεφτοταν με τον ιδιο τροπο,

η χωρα μας δεν θα ηταν ο περιγελος της υφηλιου.

 

ΜΠΡΑΒΟ ΑΔΕΛΦΕ !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κι επ`αυξάνω η Ελλάδα ήταν είναι και θα είναι η καλύτερη χώρα άσχετα από το πόσο προσπαθούν να μας διαλύσουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...