Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω να σου πω την αληθεια ενα bench τον δευτερολεπτων ηθελα να benchαρω τωρα αν ειναι σταθερο σε αυτο το ρευμα δεν ξερω αλλα δεν ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ μου να το εχω ετσι, καθημερινα το εχω στοκ και χωρις ρευμα παει και 3.8 και κατι.τωρα σε 1.24+ παιζει ανετα 4.6!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikos1982 θα σου πω ένα κολπάκι για τις asus σε πμ για να βγάζεις 3.82 στα 4.5, αν βγάλεις 3.82 με την πατέντα που θα σου πω θα δεις ότι είχα δίκιο. Ορίστε ένα σκοράκι παλιό στα 4.5 με την πατέντα, τώρα παίζω στοκ λόγω ψύκτρας μέχρι να πάρω την evo :

 

 

post-297338-0-67456300-1441737313_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο Rome 2

 

https://www.youtube.com/watch?v=xveo_PKLYEs

 

 

αα ρε τι κανει ο pentium .

 

Πρεπει να κανω καμμια μεγαλη μαχη, αλλα ειμαι στην αρχη ακομα γιατι εχασα τα save μου. Εκτως και αν κανω custom battle.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανακάλυψα τα όρια της G1 με 69% asic quality (αν λέει κάτι αυτό)

 

clock:1525mhz max real boost / memory 2050mhz

 

Αρκετά ικανοποιητικά τα βρήκα...

 

 

 

 

post-303984-0-74716100-1441745872_thumb.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο Rome 2

 

 

 

 

αα ρε τι κανει ο pentium .

 

Πρεπει να κανω καμμια μεγαλη μαχη, αλλα ειμαι στην αρχη ακομα γιατι εχασα τα save μου. Εκτως και αν κανω custom battle.

Με τι καταγραφεις; Σε τι αναλυση παιζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι καταγραφεις;

 

Myrillis Action! = ετσι λεγεται το προγραμμα.

 

Βασικα επειδη ειναι μερος της δουλειας μου να καταγραφω βιντεο, εχω σχεδον ολα τα προγραμματα καταγραφης ολα αυθεντικα.

 

Το Action ειναι απο τα καλυτερα. Εχει AVI 1080P και mp4 30/60 fps μεχρι 1080p. 720p Σε οποιοδηποτε μηχανημα, για 1080 mp4 χρειαζεσαι haswell hardware acceleration ομως.

 

Δευτερη επιλογη θα ηταν το bandicam και το dxtory,  εχουν τις διαφορες του, γενικα το fx εχει πολλες επιλογες αλλα ειναι βαρυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Myrillis Action! = ετσι λεγεται το προγραμμα.

 

Βασικα επειδη ειναι μερος της δουλειας μου να καταγραφω βιντεο, εχω σχεδον ολα τα προγραμματα καταγραφης ολα αυθεντικα.

 

Το Action ειναι απο τα καλυτερα. Εχει AVI 1080P και mp4 30/60 fps μεχρι 1080p. 720p Σε οποιοδηποτε μηχανημα, για 1080 mp4 χρειαζεσαι haswell hardware acceleration ομως.

 

Δευτερη επιλογη θα ηταν το bandicam και το dxtory,  εχουν τις διαφορες του, γενικα το fx εχει πολλες επιλογες αλλα ειναι βαρυ.

Ωραιος, ποσα fps κατω εισαι με αυτα; Κοντα στο 2:30 φαινεται λιγο σαν να σπαει η εικονα, βεβαια μπορει να ειναι και η ιδεα μου η total war που το engine του δεν ειναι και απο τα καλυτερα.

 

Σε τι αναλυση παιζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikos1982 θα σου πω ένα κολπάκι για τις asus σε πμ για να βγάζεις 3.82 στα 4.5, αν βγάλεις 3.82 με την πατέντα που θα σου πω θα δεις ότι είχα δίκιο. Ορίστε ένα σκοράκι παλιό στα 4.5 με την πατέντα, τώρα παίζω στοκ λόγω ψύκτρας μέχρι να πάρω την evo :

Για ρίξε μια ιδέα και καταδώ μπας και δουλεύει και σε άλλες μητρικές ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...