Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1771

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

Oι θερμοκρασιες χωρις a/c ειναι απαγορευτικες εδω μεσα παρολα αυτα ενα ισο. Δεν με βοηθανε και οι μνημες μου πολυ τι να σου κανουν 1600 ειναι... Αυριο αμα εχω χρονο μπορει να προσπαθησω για παραπανω.

 

post-341170-0-63077800-1435596638_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό κι`αυτό Fallen

 

Βαλε ενα χερι εδω φιλαρακι μου http://oc-esports.io/#!/round/novice_nimble_3/2305/cpu_frequency_(amd) το βραδυ θα μπω με AMD (στα Intel ειμαι μεσα).

Φυσικα θελουμε εναν ακομη αλλα ολο και καποιος θα βρεθει που θα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ένας απλός αστεϊσμός ως προς την πολύ καλή δυνατότητα του 8370 του alldaynews στο κλοκάρισμα, δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω εσένα και τον επεξεργαστή σου ;). Γνωρίζω πως έχεις μια μητρική που φιμώνει αρκετά τις δυνατότητες του 9590 σου, ήδη βγάζεις κάλλιστα σκορ με την συγκεκριμένη μητρική, φαντάσου να είχες sabertooth όπως ο alldaynews, το μηχάνημα απλά θα θέριζε χωρίς πολλά λόγια. Απλά ο αστεϊσμός αυτός κυμαινόταν στο ότι ένας επεξεργαστής σαν του alldaynews έχει χτυπήσει τρελά νούμερα, δεν θέλω να νομίζεις ότι ειρωνεύτηκα εσένα, κουβέντα κάνουμε εδώ μέσα και βλέπουμε τι μπορεί να καταφέρει ο καθένας μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μου πεις πως, μπορω να βοηθησω εγω.

 

Εαν εισαι στην κατηγορια novice πας εδω http://oc-esports.io/#!/round/novice_nimble_3 και μπορεις να παρεις μερος. Εαν εισαι σε αλλη κατηγορια δεν μπορεις δυστηχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ένας απλός αστεϊσμός ως προς την πολύ καλή δυνατότητα του 8370 του alldaynews στο κλοκάρισμα, δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω εσένα και τον επεξεργαστή σου ;). Γνωρίζω πως έχεις μια μητρική που φιμώνει αρκετά τις δυνατότητες του 9590 σου, ήδη βγάζεις κάλλιστα σκορ με την συγκεκριμένη μητρική, φαντάσου να είχες sabertooth όπως ο alldaynews, το μηχάνημα απλά θα θέριζε χωρίς πολλά λόγια. Απλά ο αστεϊσμός αυτός κυμαινόταν στο ότι ένας επεξεργαστής σαν του alldaynews έχει χτυπήσει τρελά νούμερα, δεν θέλω να νομίζεις ότι ειρωνεύτηκα εσένα, κουβέντα κάνουμε εδώ μέσα και βλέπουμε τι μπορεί να καταφέρει ο καθένας μας.

 

Φιε καλημερα και συγνωμη αλλα εκανα λαθος στην παραθεση , ηθελα να παραθεσω το αποκατω  μηνυμα του fallen που ελεγε οτι δεν ανεβαζουν σκορ το hwbot. O δαιμον του πληκτρολογιου :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιε καλημερα και συγνωμη αλλα εκανα λαθος στην παραθεση , ηθελα να παραθεσω το αποκατω  μηνυμα του fallen που ελεγε οτι δεν ανεβαζουν σκορ το hwbot. O δαιμον του πληκτρολογιου :-)

 

 

Καλημερα και σε εσενα φιλε μου. Οχι δεν το νομιζω φυσικα http://hwbot.org/user/chris_k/ απλα ειπα οτι ΑΝ θελει καποιος να βοηθησει και μπορει εχει καλως διαφορετικα δεν εγινε και κατι πιστευω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει καποιος που ασχολειται με oc και ειναι απο Χαλκιδα?

Πές μας πληροφορίες για το σύστημα σου να βοηθήσουμε από εδώ μέσα η άνοιξε ένα κοινούργιο θέμα καλύτερα να βοηθήσουμε

Κοίτα Mult1  ο 9590 είναι γατάκι μπροστά στον δικό μου χαχαχα.Πέρα από την πλάκα πράγματι υστερεί σε μητρική και τον κόβει τον επεξεργαστή αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...