Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To κατορθωμα μου με SLi.

Η Cpu κοβει πολυ παντως.

 

Αυριο αν καποιος θυμηθει να μου φερει ενα Cd, θα περασω Vista να δω τι κανει και στο vantage.

 

το θυμήθηκα σκάσε :P αλλά μου πήρατε το kvm από εδώ :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εβαλες ενα κομματι για teaser ρε σι :lol:

 

Δεν κρατήθηκα Σάκη ... :lol: Kαι όσο για την ψύξη που με ρώτησες Lunatic, όπως είπε και ο Σάκης είναι στο SS (γύρω στους -42*C ;)) ...

 

Σάκη, bench-αρα τώρα το απόγευμα το wPrime 1024M αλλά κάτι δεν πάει καλά με την κομμένη εγκατάσταση των XP (την καινούργια) οπότε δεν πήγε και πολύ καλά ... Και ξόδεψα 4 ώρες για το τπτ :-( ...

 

Επειδή υπάρχουν εδώ γύρω 2 x W/D Raptor 36GB εύκαιροι (special thanks to kAtSu), σήμερα το βράδυ μετά το καφεδάκι (δλδ μεταμεσονύκτιες ώρες :-D) λέω να προσπαθήσω λίγο PC Mark 2005 on air όμως ... για να έχει και λίγο σασπένς ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να παίξω λίγη dota και να αφήσω τα benches, αλλά λέω δε μαμιέται ... :P Οπότε bench-αρα λίγο δοκιμαστικά (κάνα 2ωρο :-D) PC Mark 05 με τον Prescott στα ~3.85GHz on air (από ότι είδα με τους δύο Raptor σε Raid 0 δεν χρειάζεται παραπάνω cpu freq) ... Καλά πήγαμε ;) Max Benchable PC Mark 05 frequency ... 4180MHz on air :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να παίξω λίγη dota και να αφήσω τα benches, αλλά λέω δε μαμιέται ... :P Οπότε bench-αρα λίγο δοκιμαστικά (κάνα 2ωρο :-D) PC Mark 05 με τον Prescott στα ~3.85GHz on air (από ότι είδα με τους δύο Raptor σε Raid 0 δεν χρειάζεται παραπάνω cpu freq) ... Καλά πήγαμε ;) Max Benchable PC Mark 05 frequency ... 4180MHz on air :shock:

 

Από θερμοκρασίες πως τα πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από θερμοκρασίες πως τα πάει;

 

Τσουρουφλίζεται ... :P Όταν λέμε ότι βαράει 60άρες με τη Scythe πάνω ... Αλλά και εγώ τον έχω σκοτώσει, δίνω Volts αβέρτα ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...