Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εστησα ενα NUC στο γραφειο με 4gb ram και 60gb ssd...Ετρεξα και cenibench...Μπουαααχαχαχαχαχα!!

 

attachicon.gifNuc.jpg

θεριο το εργαλειο γιατρεξε και ενα extreme fire strike ; να δουμε τι παιζει και κει !!

 

post-238528-0-73560800-1403091860_thumb.jpeg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια.... :P

και με coolnquiet ανοιχτο.και το ρευμα,με την μια τοσο για να μην crashαρει.στα 4.0 παντως δεν ποσταρε.

 

athlon_250_3900_3dmark_11.png

 

εδω max καταναλωση 180 με καλες θερμοκρασιες και την παλια παστα επανω στην ψυχτρα (οπως βγηκε απο τον 8350) :P

 

 

B55_4200_2800_3dmark11.png

 

για να υπαρχουν και οι 2 εικονες μαζι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ASUS GTX770-DC2OC εβγαλε 46,3 στο valley σε 1920χ1080 όλα τέρμα,stock χωρις tweaks.Παραλίγο να πάρω r9 290 αλλα τελευταία στιγμή πήρα nvidia,πόσο βγάζει η 290 κανένα πενηντάρι στο valley?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55-60fps αν θυμάμαι καλα. Οχι πως εχει σημασια μιας και το valley δεν θα ειναι λογος για να συγκρινει καποιος την 290 με την 770 :P

 

Μισοοο, εμπεδωσα λιγο αυτο που ειπες.... Προτιμησες 770 απο μια R9 290?? Δως μου ΕΝΑΝ λογο καποιος να κανει κατι τετοιο εφόσον το οικονομικο του το επετρεπε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα από το ότι με πιάνει κρύος ιδρώτας όταν θυμάμαι την παλιά μου amd κάρτα(λές να είμαι κολλημένος?,η 770 ήταν 80 ευρώ πιό φθηνή και καλύπτει τις ανάγκες μου καθώς παίζω σε μονή οθόνη 1080.Επίσης θα έπρεπε να αλλάξω και τροφοδοτικό καθώς τα 550w μπορεί να μήν φτάνανε για την 290.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...