Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι δεν λέω αυτό, φαίνονται τα νούμερα, αλλά πόσο πιο σύνθετο θα μπορούσες να το κάνεις δηλαδή;

 

Επίσης γιατί (όχι μόνο εσύ) δίνετε ss χωρίς τα βασικά (cpuz/cpuz@mem/gpuz); Does not compute...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ θα τα ακούσεις μετά live

τάσο δεν είχα σκοπό να ποστάρω αλλά μου άλλαξε την γνώμη ο απο πάνω... και όταν λέω default όλα πιστεύω να το καταλαβαίνετε

ωραία άλλη φορά θα τα βάζω όλα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα λες στοκ , αλλα ποια ακριβως ειναι η στοκ συχνοτητα των καρτας σου, γιατι οι 7950 βγαινουν με διαφορα..

 

ποσο ειναι 850, 900 1000; 

 

εγω και 1000αρικο θα τις εκανα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα κάποια προβληματάκια με τα bios απο τις κάρτες γιατί ήταν διαφορετικά και δεν μπορούσα καν να τρέξω heaven... ύστερα απο αρκετό διάβασμα πέδεμα βρήκα την χρυσή τομή και όλα οκ και με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κατσω και εγω αργα αποψε να κανω ενα περασμα στο heaven και αλλο ενα στο valley. Θα παρω screenshot να εχω συγκριτικα οταν τελειωσω με το αλλο "θηριο" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα κάποια προβληματάκια με τα bios απο τις κάρτες γιατί ήταν διαφορετικά και δεν μπορούσα καν να τρέξω heaven... ύστερα απο αρκετό διάβασμα πέδεμα βρήκα την χρυσή τομή και όλα οκ και με το παραπάνω.

 

H άλλη τι υλοποίηση είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μια στα 1000 η άλλη στα 900 οι πυρήνες και διαφορετικά bios και όπως είπα πιο πάνω δεν μπορούσα καν να τρέξω heaven,δεν δοκίμασα κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...