Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

1440X900? πιο ελαφρύ κι από 1280Χ1024...

 

πες μου ότι μπήκε καταλάθος αυτή η ανάλυση κι ότι δεν έχεις τον 3770Κ και την 670 με 19αρα οθόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινοί 314.07 Νvidia Drivers.

Crysis 3 optimized

To ρεύμα κλειδώνει χαμηλότερα. 1.15v από 1,175v

Δίνουν γενικά το κάτιτίς παραπάνω σε επιδόσεις γενικά πχ

 

3140731009.jpg

 

 

EDIT: Μάλλον τα ίδια σε επιδόσεις με τους παλιούς είναι. Σε κάθε run βγάζει άλλα αποτελέσματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε και η δεύτερη 7950 για CF εν αναμονή του καινούργιου psu http://www.corsair.com/us/ax760i-digital-atx-power-supply-760-watt-80-plus-platinum-certified-fully-modular-psu.html έκανα ένα benchmark όλα default μήπως δεν τα σηκώσει το psu που έχω...

άντε μάνο σου έγινε η χάρη :P

 

2x7950_stok.jpg

 

 

valey_stoc.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος!

 

Αντε να ερθει το τροφοδοτικο να δουμε που θα φτασουν :-P

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

 

πάντως είναι αυτό που λέγαμε χτές, το διπλάσιο σκορ φιλαράκο, δεν χάνει καθόλου η δεύτερη

αν αντέξω μέχρι την δευτέρα που θα έρθει το psu και δεν τις πάω στον θεό απο τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θυμάμαι, με το 3 οχι το valley ήμουνα στα 1280 ΑΛΛΑ με cpu στα 4.5 και ram στα 1866, τώρα είμαι μαμά σε όλα και βλέπεις ότι η διαφορά είναι μικρή με τις 2 κατάλαβες... και επειδή μου τρώνε τα χέρια δεν άντεξα και τις τα έχωσα στα αυτιά και ότι ήθελε ας γίνει αλλά τελικά το πέρασε με 1300 και 1600 τάση 1.28 και κοίτα με την μια κάρτα εδώ http://www.insomnia.gr/topic/215678-benchmarking-lets-see-how-good-we-are/page-407 στο πόστ 6092 που σχεδόν διπλάσιο απο την μια, αυτό που λέγαμε χτές και θέλω να ευχαριστήσω τον φίλο μου ninos30 για τις συμβουλές του για τις gpu και το psu.

 

2x7950_full.jpg

     
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...