Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1769

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

δεν ξέρω ακόμα είμαι στην δουλεία σήμερα τις τσίμπησα ο προκάτοχός τους φίλος και έμπιστο άτομο λέει για 1300+ με 5-5-5-15 με CL6 δεν ξέρω πως θα πάνε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε και απο εμενα κατι..

χωρις ρευματα - για ψυξη επεξεργαστη χρησιμοποιω thermaltake sonic towers χωρις ανεμιστηρακι -

μπορω να πω οτι παει αρκετα καλα - σιγουρα ανεβαινει και αλλο αλλα θα περιμενω τον q9450 πριν πειραξω τασεις κλπ

επισης η 6200 μπορω να πω με εξεπληξε αφου καταφερα να παιξω λιγο πιο αξιοπρεπη καποια οχι πολυ παλια παιχνιδια...

 

url%5D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-) προφανως κατι δεν εκανα σωστα ε vatos ?

ναι αυτο εννοω - αν και δεν ιδρωσα και πολυ αυτα ειναι τα πρωτα πρωτα επιτευγματα μου - ενα μεγαλο ευχαριστω στην αsus και στην ιντελ :)

και να σκεφτειτε οτι τον ειχα στην πουληση για πολυ καιρο τον 945 αλλα κανεις δεν τον ηθελε

θα ψαξω και αλλο την μητρικη - (maximus formula) - ευκολα θα περναει τα 3,5 νομιζω με Q9450..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10000% το γράφουν πάνω τους γιατί τις παίρνεις με τις ψύκτρες ξεχωριστά :P και τα φτιάχνεις όλα μόνος σου :P

τώρα αν οι ψύκτρες κάνουν δουλειά τελικά ή όχι ακόμα απορία το έχω το συζήταγα με έναν φίλο αλλά δεν βγάζαμε άκρη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...