Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα περισσότερα αποτελέσματα για σύγκριση είναι με normal, γι αυτό κι έτσι.

 

Έρχεται η αντικαταστάτρια της 6870 και θα παραμιλάς... :P

 

Σου το έριξα το δολωματακι και τσίμπησες με την μία μικρή μου τσιπουρίτσα εεεε?? Αντε με το καλο να έρθει!!

 

Τα περισσότερα αποτελέσματα για σύγκριση είναι με normal, γι αυτό κι έτσι.

 

Αναλόγως το forum είναι... στα περισσοτερα παντως πλεον στο extreme το ρυθμίζουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως την 660 χρησιμοποιεί, μην ανησυχείς. Την ενσωματωμένη γιατί την έχεις ενεργοποιημένη?

 

Την ειχα ενεργοποιημενη γιατι καποιο θεματακι ειχε το hdmi της gts 250.Οποτε αναγκαστικα χρησιμοποιουσα την ενσωματωμενη για τις ταινιες στην τηλεοραση.Τα αποτελεσματα καλα ειναι?Βασικα μου την καναν δωρο.Ηθελα την 660ti.Και δεν ξερω να την κρατησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και να την κρατήσεις! Τα αποτελέσματα θα τα δεις στα παιχνίδια. Αυτό είναι απλά ενδεικτικό. Δεν μπορώ να σου πω αν ειναι καλό ή όχι, δεν ξέρω πως πανε τα νούμερα με extreme tessellation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα δεν ειχα καποιο παιχνιδι ευκαιρο για να το δοκιμασω περαν του FIFA 13,γι'αυτο ειπα να δοκιμασω καποιο benchmark να μου πειτε πανω κατω.Nα κανω ενα τεστακι με normal tessellation να το δεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα κλείσεις και το virtu θα ανέβεις λιγο ακομη λογικά!

 

Αυτο τι ειναι?

 

Και μια ψιλοασχετη ερωτηση.Την ενσωματωμενη καρτα πως την απενεργοποιω?Απο το BIOS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τι ειναι?

Ετσι ονομαζει η ιντελ την χρήση της ενσωματωμένης παραλλήλα με την pci-e

 

Και μια ψιλοασχετη ερωτηση.Την ενσωματωμενη καρτα πως την απενεργοποιω?Απο το BIOS?

Ναι απο το bios

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα. Μαλλον η 5870 μου για σουταρισμα θα παει γιατι βλεπω να φτυνει αιμα,ή απλα συχαινεται το tesselation.. Πιο κατω,δεν πεθαινει?? :P H ειναι σχετικα νορμαλ ? ...

 

gamegg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τι ειναι?

Ετσι ονομαζει η ιντελ την χρήση της ενσωματωμένης παραλλήλα με την pci-e

 

Καμία σχέση. Τo Virtu είναι ένα πρόγραμμα από άλλα εταιρία, το οποίο αναλαμβάνει να γυρισεί από την μία κάρτα στην άλλη, ανάλογα με τον φόρτο εργασίας.http://www.lucidlogi...-virtu-gpu.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα. Μαλλον η 5870 μου για σουταρισμα θα παει γιατι βλεπω να φτυνει αιμα,ή απλα συχαινεται το tesselation.. Πιο κατω,δεν πεθαινει?? :P H ειναι σχετικα νορμαλ ? ...

Βγαλε το extreme και θα εισαι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καμία σχέση. Τo Virtu είναι ένα πρόγραμμα από άλλα εταιρία' date=' το οποίο αναλαμβάνει να γυρισεί από την μία κάρτα στην άλλη, ανάλογα με τον φόρτο εργασίας.http://www.lucidlogi...-virtu-gpu.html

 

Το ιδιο πραγμα με αλλα λογια λεμε αλλα βαριεμαι να σου εξηγω τωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους.Βάζω και γω τα δικά μου αποτελέσματα χωρις overclock σε cpu και gpu.Βεβαια η αναλυση η σωστη αλλα ας οψεται....

post-244051-0-30443600-1350309313_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους.Βάζω και γω τα δικά μου αποτελέσματα χωρις overclock σε cpu και gpu.Βεβαια η αναλυση η σωστη αλλα ας οψεται....

Η ανάλυση που χρησιμοποιείς το κάνει μη συγκρίσιμο. Προτίμησε 1920x1080 ή 1680x1050.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...