Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιο πρόβλημα παίζει λογικά με την κάρτα. Μου βγάζει τα ακόλουθα το 3DMark 11..

 

Your result has the following problem(s) and will not be shown for example on leaderboards:: Graphics driver is not approved. (What is this?)

 

Score: P5913 3DMarks

 

false.png Your Score is Low Compared to Similar Systems. There may be a problem.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κάνω και θα τρέξω άλλο ένα 3DMark 11... Άμα δεν πιάσει τι άλλο να δοκιμάσω;;;

 

Δεν μπορώ να κάνω clean install. Μου βγάζει installation faild ..Και το έχω κάνει 3 φορές ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RottenLungs δοκίμασες με driver sweeper σε safe mode να καθαρίσεις ότι μείνει και μετά να ξαναπεράσεις drivers;

Αν ναι όταν πήρες το fail, αν πατήσεις στο view log σου λέει που κόλλησε.

Για πες μας που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον display driver λέει faild...

 

Π΄ριν πήγα να βάλω κατευθείαν τον dirver που είχα κατεβάσει απο την AMD... Και μου έβγαζε το fail. Μετα τα ξαναέκανα όλα uninstall και έβαλα πρώτα απο το CD (όλα καλά) και όταν πήγα να βάλω τον τελευταίο driver πάλι το ίδιο fail.

 

Τι πατάω (όταν ανοίγει το PC) για να μπώ σε safe mode;;;; (Δεν βρίσκω το driver sweeper για download πουθενά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπεις σε safe mode Πατάς F8 μερικές φορές πριν δεις το σήμα των windows

 

driver sweeper εδώ http://www.softpedia.com/progDownload/Driver-Sweeper-Download-101717.html

οδηγίες http://www.guru3d.com/category/driversweeper/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ έκανα με ένα πρόγραμμα που λέγεται Driver cleaner και σε Safe mode μπήκα με τον τρόπο κλείνω το PC χωρίς shutdown γιατι με το F8 δεν μπαίνει... Τώρα πάω να τα ξαναβάλω να δώ. Αλλιώς θα πάω με τον Driver Sweeper....

 

ΑΝ όχι μετά τι γίνεται γιατι κάτι μου λέει οτι δεν θα μπεί ο driver... Την τύχη μου...

post-185038-0-91577300-1315853431_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα και εγώ θέμα με τον driver γι' αυτό επιμένω να ανοίξεις το view log να δεις που λέει fail...

Δες το και βλέπουμε, αν και καλύτερο είναι να ανοίξεις θέμα μια και το βγάλαμε Offtopic εδώ :)

 

edit: Αν έχεις ssd λογικά δεν προλαβαίνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε τη διαδικασία με το driver sweeper ακολουθώντας τις οδηγίες που σου έδωσα και πέρασε τον driver Μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν περίπτωση αμαρτωλή. Εκανα 3 φορμάτ σε 1 μέρα...

Δε ξέρω τι παίζει. Δοκίμασε να κατεβάσεις παλιότερο driver μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα στο net οτι ένα παλικάρι είχε οτι ίδιο θέμα με την 6970 με τον driver 11.3. Μίλησε με την AMD και του έστειλαν τον 11.4.

 

Στο Guru 3D βρήκα τον 11.9. Θα ξαναδοκιμάσω ΜΠΑΣ και... Ευχαριστώ karmen1983 κι ας μην βρήκαμε ακόμα άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...