Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1770

  • ultraex2003

    1486

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

Κατεβασε το 2.5 version και τρεξε.

 

Edit:Και για πες μου λιγο πως ειναι δυνατον να εχεις ενδειξεις θερμοκρασιας core σε ξεκλειδωτο επεξεργαστη?εκτος και εαν ειναι κολλημενοι,που δεν τους βλεπω για κολλημενους.Ασε που του δινεις πολυ ρευμα.

Κατεβασε την τελευταια εκδοση του cpuz λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω πως γινεται αλλα οχι μονο τους δειχνει ειναι και σωστοι!

τους εχω μετρησει με sensor απο fan controller

 

edit

με λιγοτερο vcore πεταει bsod και ειναι σε νερο custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου λες,τριπυρηνος athlon ηταν?γιατι δεν βλεπω να εχει lvl3 cache και τον δειχνει και σαν propus πυρηνα.Κατεβασε την καινουργια εκδοση του cpuz και δες τι λεει.

Edit:Θα φας κανενα degrade με τοσο ρευμα που του δινεις ασχετος εαν εχεις καλες θερμοκρασιες.μονιμα ετσι τον εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αυτοι δεν ειχαν lvl3 cache αλλα τον δειχνει σαν Phenom οποτε μαλλον μαλακιες λεει το cpuz.Κανεις αλλος με 3πυρηνο athlonII ξεκλειδωτο για να μας πει την γνωμη του???πιο πολυ καιγομαι για την ενδειξη των temps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αυτοι δεν ειχαν lvl3 cache αλλα τον δειχνει σαν Phenom οποτε μαλλον μαλακιες λεει το cpuz.Κανεις αλλος με 3πυρηνο athlonII ξεκλειδωτο για να μας πει την γνωμη του???πιο πολυ καιγομαι για την ενδειξη των temps.

 

εβαλα το τελέυταιο cpuz παντως τα ιδια λεει.τις θερμοκρασιες τις εχω μετρησει σωστα νομιζω

 

 

 

edit

post-91440-0-69090600-1304103335_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα ποτε το αντιθετο?αν και μαλλον εννοεις gtx480(που ειναι clockαρισμενη στον θεο μαζι με τον ποσειδωνα για να ψυχεται)>6970.χεχεχεχε?τι χεχεχε μωρε? :P

πο ρε φιλε μια υπερβολη εισαι ,clockαρισμενη στον θεο χεχε ακομη δεν εχω βαλει καποιο bios χεχεχε οταν ερθουν τα βαρια bench και games τοτε θα αναιβει και αλλο χεχεχε 930+++

υδροψηξη που εχω πανω ειναι του κολου ιδικα το thermaltake radiator :lol:

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAχαχαχαχαχαχαχα

 

φιλε αναιβασε την 460 γιατι δεν εισαι πουθενα χαχαχαχαχαχαχαχαχ τσαμπα ο i7 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε έχω αγορές σύντομα...

Αν θυμάμαι καλά σε ένα πρόσφατο unigine με 8xAA έβγαλε 590 score με 870core αλλα δεν μπορω να δώσω πάνω απο 1100v

για να δώ τι γίνεται πιο πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε έχω αγορές σύντομα...

Αν θυμάμαι καλά σε ένα πρόσφατο unigine με 8xAA έβγαλε 590 score με 870core αλλα δεν μπορω να δώσω πάνω απο 1100v

για να δώ τι γίνεται πιο πάνω..

καλα ειπαμε μην ξηλωθεις κιολας μια χαρα συστημα εχεις απλα αναιβασε το οσο παι κραται μια χαρα η 460

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα το τελέυταιο cpuz παντως τα ιδια λεει.τις θερμοκρασιες τις εχω μετρησει σωστα νομιζω

 

 

 

edit

μια χαρα poedeer7 τελικα τα 6mb chache δεν κανουν και πολλα πραγματα στο phenom 955 ;)

 

Οχι αγορές κάρτας :P

Ψύκτρα και κάτι άλλα πραγματάκια

αν σκεφτεσαι να ρηξεις λεφτα παρε μια υδροψυξη που θα σου μηνει κιολας εγω την εχω απο το 2006 υπαρχουν ανταπτορες για τα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λές λ7? για πόσα μιλάς??

σου ξαναλεω μην εισαι χαζος ολοι εχουμε ρηξει λεφτα σε ψηχτρες (τσαμπα ταλεπορια) χτυπα για αρχη καποιο bigwater και για μετα βλεπεις .

προσεξε οχι καμια αιδια Η50-70 ΗYDROCOOL ..........

σου ξαναλεω ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΗ για πολλλλααα χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...