Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Vmod το βγάζω δεν έχω πρόβλημα το θέμα ειναι οτι η κάρτα είναι κλειδωμένη και για να παέι παραπάνω θέλει άλλο bios το οποίο το έχω και αυτό ένα bootable Dos cd μου λείπει :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και άλλο lock τις δίνω 800 και δεν πάει πάνω πάω 769 οπότε για τώρα μέχρι εδώ έχω πονοκέφαλο και δεν την παλεύω να βλέπω άλλο το aqumark

 

37611580se4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και άλλο lock τις δίνω 800 και δεν πάει πάνω πάω 769 οπότε για τώρα μέχρι εδώ έχω πονοκέφαλο και δεν την παλεύω να βλέπω άλλο το aqumark

 

37611580se4.jpg

 

Καπου εκει σταματαει και η δικια μου με τον ανεμιστηρα στο 100% και μονο μια καρτα.

Μπορεις να φλασαρεις και με το winflash

 

Αλλα δεν θα κανεις τπτ με το bios απο το iax-tech, εκτος απο το να σου δωσει επιλογη για περισσοτερα MHz στον catalyst, δεν υπαρχει καποιο κλειδωμα το stock cooler δεν αντεχει αλλα MHz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου εκει σταματαει και η δικια μου με τον ανεμιστηρα στο 100% και μονο μια καρτα.

Μπορεις να φλασαρεις και με το winflash

 

Αλλα δεν θα κανεις τπτ με το bios απο το iax-tech, εκτος απο το να σου δωσει επιλογη για περισσοτερα MHz στον catalyst, δεν υπαρχει καποιο κλειδωμα το stock cooler δεν αντεχει αλλα MHz.

 

εμένα κλείδωνε στα 766 την φλάσαρα και τώρα στα 830 τελείωνει με στοκ ρεύμα μετά πάμε για μοντ μετά τις γιορτές δεν εχω προβλημα με τις θερμοκρασιες είμαι με νερο και έχω 35 idle 37 σε load

 

ρε σι vato δν κουμπονεις με tire-ups το waterblock πανω στην χαλκινη την ψυκτρα?:-D

 

τι ακριβός εννοείς ? η κάρτα βγήκε η στοκ ψήκτρα και μπήκε νερό με την μία δεν την δούλεψα καθόλου με την μαμά ψήκτρα

 

αυτά είναι τα max clocks με στοκ ρεύματα οι μνήμες πάνε κίαλο :P δεν έκατσα να βρώ max και σε αυτές γιατί είχα το κεφάλι μου αλλά πάνε κιάλο :-)

 

35279037ps5.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...