Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δωσε του να καταλαβει ρε! κ οταν αλλξει bios θα παει κ πιο ψηλα με το ιδιο ρευμα .

 

πολυ ελαστικοτητα κ υποχωρησεις βλεπω στο ρευμα ρε Τασο , δωσε του να καταλαβει. με τι τον ψυχεις?

Επεξ/σία από p_under
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αστα8ης ηρωας μας εφερε εδω ψηλα.

 

idle

 

 

idletu.png

 

 

και σε load

 

 

loadn.png

 

 

Οι μνημες εχουν ταπεραμεντο και παιζουν οπου θελουν και οπως θελουν.

Σε προηγουμενο post τις εχω να τρεχουν στα 1800 με 9αρια και με 1.5V ενω εδω δεν παιζουν ουτε 17++ με 9αρια και 1.66 volt.Oταν βγαλω ακρη θα τρεξω κανενα bench.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στρογγυλεψε λιγο το νουμερο των mhz θα περνει ακομα λιγο:lol: ωραιο φοντο οχι σαν το μονοτονο το δικο μου:P δεν καθομαι σε ησυχια το παλεβω για εδω..4300test.jpg τα 4285 ειναι full stable αλλα η απληστια δεν εχει ορια οταν εισαι στο παραλιγο...

Επεξ/σία από unstable_hero
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στρογγυλεψε λιγο το νουμερο των mhz θα περνει ακομα λιγο:lol: ωραιο φοντο οχι σαν το μονοτονο το δικο μου:P δεν καθομαι σε ησυχια το παλεβω για εδω..

4300test.jpg

τα 4285 ειναι full stable αλλα η απληστια δεν εχει ορια οταν εισαι στο παραλιγο...

 

Καλα ρε ...εμενα δεν παει 4.2 και εσυ εισαι στα 4.3...επιτηδες την εβαλες κατω απο το post μου? :-D

 

Ξεκιναω παλι!Αν θες μπες μσν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι όμως και καμια 10αριά βαθμούς πιο κάτω, με το ίδιο περίπου Vcore, έτσι; :Ρ

 

ναι αλλα με 5 scythe kaze στις 3000rpm και 2 slipstream στις 2000rpm.Oυτε ο γειτονας δεν καθεται κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να εκανα χθες...οσο ρευμα και να εδωσα πανω απο 195bclk δν μπορεσα να παω.Δεν ειναι με τιποτα σταθερος ο cpu.

 

 

Πρωτα ο θεος ,μετα εγω και μετα ολοι αλλοι απο βδομαδα θα εχουμε νεο cpu/mobo/ram αντε να δουμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να εκανα χθες...οσο ρευμα και να εδωσα πανω απο 195bclk δν μπορεσα να παω.Δεν ειναι με τιποτα σταθερος ο cpu.

 

 

Πρωτα ο θεος ,μετα εγω και μετα ολοι αλλοι απο βδομαδα θα εχουμε νεο cpu/mobo/ram αντε να δουμε...

νεο cpu/mobo/ram?CPU ποιος θα διαλεξει?παντως η αληθεια ειναι οτι τα πιο προσφατα 920 και τα 930 δεν πιανουν ευκολα τα mhz των πρωτων d0 stepping:rolleyes:το γιατι μονο η intel το ξερει...οχι πως δεν εχει και καλα κομματια πια.. απλα αυξηθηκαν οι μπανανες cpu d0 απο την 930 εποχη και μετα:-(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...