Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να και ενα aquamark απο εμενα... παγκοσμιο στις 8800GT και 128η στην καταταξη των x1 gpu...

 

screen002ec.jpg

 

http://hwbot.org/community/submission/1022804_euklidis_aquamark_geforce_8800_gt_512_mb_383233_marks

Επεξ/σία από euklidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn good WR euklidis ;)

 

LN2 και @ G92;

 

αζωτο μονο στον επεξεργαστη... Εκεινη την μερα δεν βρηκαμε παρα μονο 5-6 λιτρα αζωτο οποτε η καρτα επαιζε με παγο... Σε αζωτο την εχω δει πολυ παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Still τούμπανο ;)

 

Αν οι μνήμες δεν ακούνε σε ρεύμα - δοκίμασέ και undervolt, συχνά στις 8800 το undervolt@mem έκανε δουλεία! Αυτά και καλή τύχη για τα επόμενα WRs :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Still τούμπανο ;)

 

Αν οι μνήμες δεν ακούνε σε ρεύμα - δοκίμασέ και undervolt, συχνά στις 8800 το undervolt@mem έκανε δουλεία! Αυτά και καλή τύχη για τα επόμενα WRs :-)

 

Καπου στα μεσα του μηνα θα παμε να γεμισουμε παλι. Η καρτα εχει παιξει με αζωτο σχεδον 1050/1100. Θα φαει και ενα ocp mod και βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ?? Πρωτη φορα τρεχω ενα τεστ.. Δεν ηξερα τι ρυθμησεις να κανω και τις αφησα default.. Απο βδομαδα θα εχω την καλη ψυκτρα της corsair με το υγρο και θα ανεβασω κιαλλο την cpu..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα βάλω score από λάπτοπ θα είμαι πολύ ξεκάρφωτος σε αυτό το thread? Όλοι βλέπω είναι με desktop...

pi10359.png

22661.png

Επεξ/σία από stamatisx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...