Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά τα έχω τα 7.

Τα έβγαλα διότι δεν μπορούσα να βάλω την ανάλυση 1680 χ 1050.

Ξέρετε το pc το έχω στο σαλόνι σε μία 42 Full HD, οπότε θέλω το Desktop (με βολευει) σε 1680 χ 1050 για να βλέπω κάπως καλύτερα. Επίσης αν και στην παρούσα φάση δεν έχω πρόβλημα στα games και εκεί θα ήθελα να είχα την 1680 χ 1050. Τα win 7 δεν μου την εμφανίζουν στο desktop ενώ στα games μου κόβουν την οθόνη.....

Btw θα δω καμμιά διαφορά στα 7 με το OC? :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ ρε Φάνη αλλά αυτός ο ΠΟΤΕ τρείς μέρες τώρα....:mad:

Τους έχω πάρει καμμιά δεκαριά αλλά τπτ μου φαίνεται θα αλλάξω πάροχο...

Σόρρυ για το offtopic.

 

Εννοείται με την 5850 μόνο 1920χ1080 απλά μου την είχαν σπάσει παλαιότερα που είχα την 4870 με τον Ε7300 όπου χρειαζόμουνα σε κάποια παιχνίδια την 1680χ1050 και δεν την υποστήριζαν. βασικά τα έχω συνηθίσει κιόλας χρόνια τώρα...

Btw στο OC παίζει τίποτα γιατί τα βάζω asap! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ ρε Φάνη αλλά αυτός ο ΠΟΤΕ τρείς μέρες τώρα....:mad:

Τους έχω πάρει καμμιά δεκαριά αλλά τπτ μου φαίνεται θα αλλάξω πάροχο...

Σόρρυ για το offtopic.

 

Εννοείται με την 5850 μόνο 1920χ1080 απλά μου την είχαν σπάσει παλαιότερα που είχα την 4870 με τον Ε7300 όπου χρειαζόμουνα σε κάποια παιχνίδια την 1680χ1050 και δεν την υποστήριζαν. βασικά τα έχω συνηθίσει κιόλας χρόνια τώρα...

Btw στο OC παίζει τίποτα γιατί τα βάζω asap! :devil:

 

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω με ΑΤΙ. Την καρτα την εβλεπε κανονικα, την οθονη δεν εβλεπε σωστα. Την εβλεπε σαν generic. Περασα drivers για οθονη και εστρωσε (εκτος απο καποιες φορες που τον εχανε και επρεπε να τον ξαναπερασω) τελικα πηγα σε nVidia και ηρεμησα :P Προφανως ειναι θεμα του driver...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα πού πήγαινες στον κόσμο πριν με τα 64μπιτα ΧΡ.. :Ρ

 

 

Οfftopic :o

Φάνη άσχετο αλλά έχω ανοίξει ένα thread στις αναβαθμίσεις για take a look...:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ας ποστάρω και εγώ για πρώτη φορά

 

12323159.jpg

 

ρεύμα στον e6850 1,544v για τα 3,9 αλλά δε μασάει 65άρης είναι...σε intel burn test 8 λούπες στο high 89 βαθμούς...στα παιχνίδια(που με ενδιαφέρει κυρίως) 68 max οπότε λέω ότι είμαι ok

 

το λειτουργικό είναι λίγο κλασομπανιέρα είναι κανά χρόνο πάνω και παίζει να έχουν ασελγήσει πάνω του ένα κάρο ιοί και τα σχετικά και χωρίς κανένα tweakling...τώρα βέβαια αυτά μάλλον είναι λεπτομέρειες υποθέτω

Επεξ/σία από outlaw star
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο outlaw star.. με τι ψύξη είσαι εκεί;

 

thanx dude:-D...true black με push-pull...μπροστά είναι ένας silent-x και πίσω ο κλασσικός schythe slipstream των 5 ευρώ απο πλαίσιο:lol:...το θέλει το ρεύμα του ο άτιμος,αλλά δεν έχω παράπονο έχω δει αρκετά χειρότερα κομμάτια...με την προηγούμενη ψύκτρα(schythe ninja revision B) έφτανα στο linpack της intel στους 87 βαθμούς με 1,432volts...πραγματικά έκανε δουλειά η true δεδομένου ότι μιλάμε για μεγάλη αύξηση ρεύματος(1,544volts)...θα δοκιμάσω το απόγευμα όταν πάω σπίτι να τρέξω και ένα prime 95 για λίγο απλά για να δω θερμοκρασίες απο περιέργεια..και δεν είναι καν lapparismeni...σκέφτομαι κατά τον ιανουάριο μήπως πάρω κανά μεταχειρισμένο quad...τα εύσημα πάνε και στους delirium και caution για τη βοήθειά τους;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...