Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και μετα σου λεει ιντελα ftw.απο εποχη 1155 σοκετ οτι καινουργιο βγαζει παντα εχει προβληματα.να χαρω εγω τους πανεπιστημονες τεχνικους τις και τα λαφτα που εχει για να πουλαει τοσο ακριβα ΄κουβαδακια΄ με προβληματα :) ναι flame κανω :devil: :devil: :devil: :devil:

συμφωνώ απόλυτα,γιαυτό αγοράζω μόνο προϊόντα amd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ForzaVale ξεκινας vs. Δηλαδη τι προιοντα αγοραζεις? 8350 του 2013 ή καναν a8, a10? Αν παιρνεις amd gpus τοτε παω πασο επειδη και γω μονο amd προς το παρων τουλαχιστον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 cores Vs 6 core 8Mb cache Vs 12MB Cache.That`s why


Δεν υπάρχει Vs.Το θέμα είναι πως η ιντέλα για ένα 10% κάθε χρόνο και το ότι γράφονται τα περισσότερα παιχνίδια πάνω της ζητάει τρελά χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ForzaVale ξεκινας vs. Δηλαδη τι προιοντα αγοραζεις? 8350 του 2013 ή καναν a8, a10? Αν παιρνεις amd gpus τοτε παω πασο επειδη και γω μονο amd προς το παρων τουλαχιστον!

Συγνώμη δεν ήθελα να ξεκινήσω κάποιο vs απλά συμφώνησα με τον nikos1982.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον xeon παιδια, ευχαριστω πολυ. Overclock κανει?

Βασικα βλακεια ερωτηση, φυσικα και κανει.

Οι νεοι μόνο δεν κάνουν! Μέχρι το 1366 κάνανε ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 cores Vs 6 core 8Mb cache Vs 12MB Cache.That`s why

Δεν υπάρχει Vs.Το θέμα είναι πως η ιντέλα για ένα 10% κάθε χρόνο και το ότι γράφονται τα περισσότερα παιχνίδια πάνω της ζητάει τρελά χρήματα

ζηταει πολλα αλλα δινει και πολλα.ακομα και ιντελ πολλων ετων 2600κ πχ τρεχουν καλυτερα σε παιχνιδια απο πιο καινουριους amd.ειμαι περιεργος να δω αν ποτε βγαλει η amd εναν επεξεργαστη με τις επιδοσεις ενος τωρινου ιντελ και με χαμηλη καταναλωση σε τι τιμη θα τον εχει.γιατι εγω θυμαμαι παλιοτερα που ο amd ηταν πιο γρηγορος απο pentium 4 αν δεν κανω λαθος εκεινη την εποχη ηταν και πιο ακριβος απο τον pentium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νεοι μόνο δεν κάνουν! Μέχρι το 1366 κάνανε ;)

Βασικα στοχος μου τωρα ειναι τα 1000cb points στο Cinebench r15! 

O xeon θα με κρατησει για κανα 2-3 χρονακια με μια καλη καρτα γραφικων στα παιχνιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...