Προς το περιεχόμενο

Mia erotisi sxetika me vivlio gia web site development!


FREES76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mporei kapoios na mou pei poios einai o kaliteros tropos gia sxediasmo web sites? Thelo na ksekiniso n amatho na ftiaxno web sites kai den ksero poio programma, poia glossa kai poio vivlio na protimiso! Kai episis tha ithela merika sxolia gia tin Java se sxesi me to theme!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by FREES76:<BR><STRONG>mporei kapoios na mou pei poios einai o kaliteros tropos gia sxediasmo web sites? </STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P> Δεν υπάρχει καλύτερος και χειρότερος τρόπος για να σχεδιάσεις ιστοσελίδες. Όλα εξαρτούντε από το πόσο φαντασία έχεις και το πόσο καλά ξέρεις να χειρίζεισαι τα διάφορα προγράμματα που κυκλοφορούνε στην αγορά ή - αν θέλεις - το πόσο καλό HTML ξέρεις (σε περίπτωση που θέλεις να δουλέψεις μόνο με HTML).<P> <BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by FREES76:<BR><B><BR>Thelo na ksekiniso n amatho na ftiaxno web sites kai den ksero poio programma, poia glossa kai poio vivlio na protimiso! <BR></B><BR><HR></BLOCKQUOTE><P> Προσωπικά θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με Dreamweaver. Είναι πάρα πολύ απλό πρόγραμμα (αφού να φανταστείς ακόμα και εγώ το έμαθα) και σε βοηθάει αφάνταστα.<BR> Για βιβλίο δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, αλλά η βοήθεια του Dreamweaver είναι πάρα πολύ καλή και απλή. Εγώ δεν έχω αγοράσει ακόμα βιβλίο για τον πολύ απλό λόγο ότι ό,τι θέλω βρίσκεται στο help του Dreamweaver.<P> <BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by FREES76:<BR><B><BR>Kai episis tha ithela merika sxolia gia tin Java se sxesi me to theme!<BR></B><BR><HR></BLOCKQUOTE><P> H Java είναι πάρα πολύ δυνατή γλώσσα για να σχεδιάσεις μία ιστοσελίδα αλλά έχει το μειονέκτημα ότι πρέπει να την ξέρεις πρώτα (σε κάποιο καλό βαθμό) ώστε να γράψεις τις απαραίτητες applets ή Servlets. Πιστεύω ότι χρησιμοποιώντας Java μπορείς να σχεδιάσεις από τις πιο δυναμικές και ασφαλείς ιστοσελίδες και επίσης να ανταλάσσεις πληροφορίες με τον χρήστη πολύ εύκολα και γρήγορα. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για server και για client προγραμματισμό (αυτό είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα γιατί πολλές γλώσσες είναι μόνο για server και άλλες μόνο για client) και κυριολεκτικά σου επιτρέπει να κάνεις ο,τιδήποτε. Από το να ανοίξεις μία σύνδεση με μία βάση δεδομένων μέχρι του να παίξεις βίντεο και να εμφανίσεις ένα τρισδιάστατο clip στον browser.<P> Ελπίζω να βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...