Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάλι δεν μου άρεσε καθόλου όλα τα αυτοκίνητα έμοιαζαν ίδια στον χειρισμό δεν ήταν καθόλου σταθερά και οκ ήταν το αντίθετο του Pro Street σε εκείνο μου είχε αρέσει ο χειρισμός τον αυτοκινήτων απλα ήταν βαρετό γιατι όλοι οι αγώνες ήταν σε πολυ βαρετές πίστες.. Υπέροχα γραφικά μπορω να πώ αλλα μέχρι εκεί. Αντε να βγεί το Gran turismo για PC δεν μπορώ αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δυστυχώς, είναι πολύ βαρεμάρα! Εμένα δε μου δίνει κάποιο κίνητρο για να παίζω... Έπαιξα 5-6 αγώνες και βαρέθηκα. Δεν είναι τόσο η "arcade" αίσθηση ή κάτι άλλο, είναι ότι δε σε κρατάει κάποια "ιστορία" ή κάτι τέτοιο.

 

Αντε να βγεί το Gran turismo για PC δεν μπορώ αλλο..

Μακάρι, αλλά δεν το βλέπω! Μάλλον για μεγάλο ψέμα το κόβω, την συγκεκριμένη είδηση... Άλλωστε, δεν έχει επιβεβαιωθεί τίποτα, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το καλύτερο racing game ever, ΙΜΗΟ. Έχω παίξει από το super cars 2 και το Lotus esprit challenge μέχρι το GT στο PSX και το DiRT, κανένα δεν με εντυπωσίασε και με κράτησε όσο αυτό (μιλάμε πάντα για racing GAMES, όχι εξομοιωτές, αν και με τις κατάλληλες ρυθμίσεις γίνεται αρκετά ρεαλιστικό).

Το μόνο με το οποίο μπορώ να το συγκρίνω (σε πόρωση), είναι το colin mcrae 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστες οπου γινονται και αγωνες F1 οντως υπαρχουν. Οπως το Spa-Francorchamps και το Istanbul Park.

 

Μονοθεσιο F1 ομως δεν υπαρχει στο GRID.

 

Λάθος έκανα τελικά.Δεν υπάρχει F1 στο Grid.

F3 είναι,έπαιξα σήμερα αγώνα.Πάντως τα σπάει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σημερα το τερματισα, @ medium και χωρις cheats.

Ειναι απολαυση και οχι και πολυ ευκολο με το πληκτρολογιο.

Καλα αμαξια ολα, αλλα μου την εσπασε ενα πραγμα μονο.

 

Το οτι δεν εχει πολλες πιστες.

Ειχα βαρεθει να παιζω τις ιδιες και τα reverse τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά γαμάτο. Φοβερά γραφικά, πολύ καλή αίσθηση οδήγησης, πάρα πολύ καλός ήχος,δύσκολο και μου αρέσει, τι να πω ρε παιδιά, είναι κόλημα. θα ήθελα να έχω καλύτερη gpu να βάλω τα φίλτρα στο full. Το πιο πώρωση αμάξι που οδήγησα είναι το skyline. ΠΩΣ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΞΕΦΥΣΑΕΙ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά γαμάτο. Φοβερά γραφικά, πολύ καλή αίσθηση οδήγησης, πάρα πολύ καλός ήχος,δύσκολο και μου αρέσει, τι να πω ρε παιδιά, είναι κόλημα. θα ήθελα να έχω καλύτερη gpu να βάλω τα φίλτρα στο full. Το πιο πώρωση αμάξι που οδήγησα είναι το skyline. ΠΩΣ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΞΕΦΥΣΑΕΙ!!!!

 

ρε παιδια ενα αχτι εχω... Να αγορασω αυτο το αυτοκινητο!!!

 

Σε οποιο παιχνιδι και να παιξω, ειναι το απιστευτο αυτοκινητο!!!! Μα τοσο καλο ειναι στην πραγματικοτητα?? Ελεοοοςςςςς :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...