Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλα αμα σου εχει μπει εσενα ..

μου εχει ξαναμπει ενοειτε, δεν ειναι πρωτη φορα, αλλα ποτε δεν μου ειχε δημιουργήσει τοσο πονο!

 

χακερω :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλα αμα σου εχει μπει εσενα ..

μου εχει ξαναμπει ενοειτε, δεν ειναι πρωτη φορα, αλλα ποτε δεν μου ειχε δημιουργήσει τοσο πονο!

To ωραιο ειναι πως πηγα κατευθειαν στην τελευταια σελιδα και δεν ειχα ιδεα για τι μιλατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αμα σου εχει μπει εσενα ..

μου εχει ξαναμπει ενοειτε, δεν ειναι πρωτη φορα, αλλα ποτε δεν μου ειχε δημιουργήσει τοσο πονο!

 

χακερω :fear:

 

Γι' αυτό και το avatar? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράμματα λες; Ναι ρε

 

ΧΑχαχα! όχι τα τετράγωνα. :P

Φαίνεται απ' το σημείο που υποτίθεται ότι έχει βγάλει το κεφάλι της, το οποίο είναι πολύ μπροστά απ ότι θα μπορούσε να φτάσει αν εσκυβε όρθια. Αν είναι γονατιστή (δεν φαίνεται απ'την φωτο που έχει ανεβάσει ο tr3quart1sta) τότε και πάλι, η δέσμη του νερού που διαγράφεται είναι πολύ ομοιόμορφη για να είναι φυσική,

συν ότι... I can tell from some of the pixels and from seeing quite a few shops in my time. :-D

 

 

fibonacci.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑχαχα! όχι τα τετράγωνα. :P

Φαίνεται απ' το σημείο που υποτίθεται ότι έχει βγάλει το κεφάλι της, το οποίο είναι πολύ μπροστά απ ότι θα μπορούσε να φτάσει αν εσκυβε όρθια. Αν είναι γονατιστή (δεν φαίνεται απ'την φωτο που έχει ανεβάσει ο tr3quart1sta) τότε και πάλι, η δέσμη του νερού που διαγράφεται είναι πολύ ομοιόμορφη για να είναι φυσική,

συν ότι... I can tell from some of the pixels and from seeing quite a few shops in my time. :-D

 

photoshop? δε νομιζω....

 

dam____pho_M_133.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κατέχω τόσο το photoshop για να ξεχωρίζω pixels αν είναι πειραγμένα ή όχι, πάντως η ομοιομορφία στη τροχιά δικαιολογείται αν είναι φυσική. Επειδή είναι φυσική, το παράλογο θα ήταν να μην είναι ομοιόμορφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι φωτογραφίες με τον μπάτσο, απλά σκοτώνουν :lol: :lol:

 

 

 

Δεν το κατέχω τόσο το photoshop για να ξεχωρίζω pixels αν είναι πειραγμένα ή όχι, πάντως η ομοιομορφία στη τροχιά δικαιολογείται αν είναι φυσική. Επειδή είναι φυσική, το παράλογο θα ήταν να μην είναι ομοιόμορφη.

 

Μπορεί να είναι και φυσική οκ, no big deal

Ρε τρελέ, αυτό με τα pixels που έγραψα είναι απο meme, δεν έχω ιδέα απο photoshop :P

 

 

ba541055-0f16-44ea-9e8e-ec1ba5e7c76f.jpg

 

demotivational-posters-this-is-photoshopped.jpg

 

7591103.jpg

 

Someofthepickles.jpg

 

you-keep-what-you-shop-28814-1304486087-14.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...