Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντα υπάρχουν καλύτερες φατσικά. Ας μη θυμηθώ τότε που προσπαθούσες να βρεις ψεγάδι στην Megan κωλοφάκην Fox.

 

Και αυτή αγαπητή Εύα είναι η διαφορά της μέσης γκόμενας από τον μέσο άνδρα. Ο μέσος άνδρας θα παραδεχτεί το προσόν του απέναντι και θα τονίσει τα δικά του, η μέση γκόμενα θα ψάξει να βρει το ψεγάδι της απέναντι.

 

εμ βασικα η Μεγκαν εχει ενα ψιλοαποκρουστικο ψεγαδι,τουλαχιστον αποκρουστικο για εναν φιλο μου που δινει σημασια στα δαχτυλα των γυναικων:

 

 

toethumb.gif

 

Nαι ίσα που φαίνεται, τι λες ΡΕ μια χαρά είναι η κοπέλα, επίσης 6 χρόνια μετά έχει ανέβει σε κλίμακα καυλότητας, ωρίμασε σαν καλό κρασί .. ..όχι σαν γάλα όπως μερικές μερικές!

 

 

ωπ εχεις λινκ με φωτος της στις οποιες ειναι πιο ωριμη???.

μονο τις παλιες της βρηκα λιγο στα γρηγορα που κοιταξα.

στειλε πμ αν θες,μην το κανουμε το τοπικ τελειως σοφτκορε. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εμ βασικα η Μεγκαν εχει ενα ψιλοαποκρουστικο ψεγαδι,τουλαχιστον αποκρουστικο για εναν φιλο μου που δινει σημασια στα δαχτυλα των γυναικων:

 

Νομίζω και 8 δάχτυλα σε κάθε χέρι να 'χε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου αρέσουν τα ωραία χέρια σε γκομενάκια (και άνδρες). Αλλά, του πούστη, σε αυτή την περίπτωση, είναι σα να σε χρίζουν βασιλιά του πλανήτη και να λες "εντάαααξει, αλλά δε μου αρέσει που ο πλανήτης έχει επάνω μολόχες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ βασικα η Μεγκαν εχει ενα ψιλοαποκρουστικο ψεγαδι,τουλαχιστον αποκρουστικο για εναν φιλο μου που δινει σημασια στα δαχτυλα των γυναικων:

 

toethumb.gif

Έχω και γω φίλο που γενικά σκαλώνει πολύ στο αν η γκόμενα έχει ωραία δάχτυλα/νύχια και όταν μου έλεγε για τον αντίχειρα της Μέγκαν του λεγα πως είναι μαλάκας κι ότι ψειρίζει τη μαϊμού. Όταν το είδα όμως... Πάντως δεν είναι λόγος να κολλήσεις με κάτι τέτοια. Τυλίγεις με βαμβάκι και σελοτέιπ και κάνεις σαν να μη το είδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...