Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σοβαρα τωρα. πως στο διαολο εγινε sex symbol αυτος ο oρθια κοιμισμενος και με αυτην την βλακοφατσα;

οποτε τον βλεπω μου θυμιζει τον μισο-τυφλωμενο Θεμο Γεωργαντα. :eek:

 

λιγα τα λογια σου για τον παιδαροοοοοοοοοοοοοοοοοοο. αντε γτ θα γινουμε απο 2 χωρια. ειναι θεος, κουκλος, με απιστευτο χαμογελο,σωμα, φατσα κι αμα κανεις την αναζητηση που λεω ειναι κατι αλλο που ειναι τελειο. ααααχ :wub: :wub: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε σοβαρα τωρα. πως στο διαολο εγινε sex symbol αυτος ο βλακοφατσας που μοιαζει σαν να κοιμαται ορθιος ολη την ωρα;

οποτε τον βλεπω μου θυμιζει τον μισο-τυφλωμενο Θεμο Γεωργαντα. :eek:

 

Αν μιλάμε για τον τύπο στο spoiler της Εύας, τα αισθητικά σου κριτήρια θέλουν ευθανασία. Ο τύπος είναι τίγκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγα τα λογια σου για τον παιδαροοοοοοοοοοοοοοοοοοο. αντε γτ θα γινουμε απο 2 χωρια. ειναι θεος, κουκλος, με απιστευτο χαμογελο,σωμα, φατσα κι αμα κανεις την αναζητηση που λεω ειναι κατι αλλο που ειναι τελειο. ααααχ :wub: :wub: :wub:

 

βλακοφατσας ομως.η μηπως αυτο ειναι το "μυστικο" του; :rolleyes:

 

Τζιτζί, κομπλέ, θεόμ**νο, καύλα, παιδαράς, κούκλος, παναγιάμουσβήνωχάνομαι. Ωραίος.

 

 

βλακοφατσας ομως.γεγονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιτζί, κομπλέ, θεόμ**νο, καύλα, παιδαράς, κούκλος, παναγιάμουσβήνωχάνομαι. Ωραίος.

 

βλεπεις πως κατανοει την γυναικεια φυση ο ειδικος. B)

 

βλακοφατσας ομως.η μηπως αυτο ειναι το "μυστικο" του; :rolleyes:

 

βλακοφατσας ομως.γεγονος.

 

ε οχι και βλακοφατσα. :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ρε μαφαλντα αυτα ειναι.

 

κατσε να βαλω κι εγω μια :rolleyes:

 

 

 

 

Jake%20Gyllenhaal.jpg

 

love-and-other-drugs-jake-gyllenhaal-naked-best-movies-ever.jpg

 

tip για τα κοριτσια, βαλτε στο google Jake Gyllenhaal naked και απενεργοποιηστε την ασφαλη αναζητηση. ααααααχ τα ειδα ολααααα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: και ηταν τελειααααααααααααααααααααααααααααα

 

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Θα ξεράσουμε ομαδικός. Σταματήστε please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν είναι ζήτημα κατανόησης. Μπορεί να μην έλκομαι λόγω της straight κατάρας, αλλά μπορώ να εκτιμήσω κάτι όμορφο ανεξαρτήτως του αν είναι σκύλος, αυτοκίνητο, κτίριο ή άνδρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπεις πως κατανοει την γυναικεια φυση ο ειδικευμενος γιατρος. B)

 

 

 

ε οχι και βλακοφατσα. :shock: :shock: :shock:

 

 

ναι αλλα δεν μου εξηγησες εσυ ως γυναικα,πως βλεπεις την βλακοφατσα του ως σεξυ.

ειμαι πολυ περιεργος να μαθω πως λειτουργει το γυναικειο μυαλο σε τετοιες περιπτωσεις.

per que?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα δεν μου εξηγησες εσυ ως γυναικα,πως βλεπεις την βλακοφατσα του ως σεξυ.

per que?

 

wtf μηπως εχεις κομπλεξ; αφου ειναι θεος ο ανθρωπος οτι και να λες δεν τον ριχνεις ουτε αλλαζεις τα μυαλα των γυναικων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf μηπως εχεις κομπλεξ; αφου ειναι θεος ο ανθρωπος οτι και να λες δεν τον ριχνεις ουτε αλλαζεις τα μυαλα των γυναικων.

 

ενταξει αν δεν θες να μου το εξηγησεις,μην το κανεις.αλλα ειναι βλακοφατσας.γεγονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αν δεν θες να μου το εξηγησεις,μην το κανεις.αλλα ειναι βλακοφατσας.γεγονος.

 

ποσταρε μια την φατσα σου να σου κανω την συγκριση :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε killik, κι αν την χαλάσει η φάτσα του, στο παράλληλο σύμπαν που ενδέχεται να της κάτσει, θα χρησιμοποιήσει σακούλα - σεντόνι - μαξιλάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, δεν είναι ζήτημα κατανόησης. Μπορεί να μην έλκομαι λόγω της straight κατάρας, αλλά μπορώ να εκτιμήσω κάτι όμορφο ανεξαρτήτως του αν είναι σκύλος, αυτοκίνητο, κτίριο ή άνδρας.

Τουλάχιστον ας βάλουν μια προειδοποίηση.

Μου ήρθε απότομο ο άλλος να ξεβρακώνεται ξαπλωμένος.

Είχα να νιώσω έτσι από τότε που είδα πρώτη φορά σκασμένη φτέρνα γιαγιάς με τσόκαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...