Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως όποιος έχει γάτα στο σπίτι και πολλά τεχνολογικά συμπράγκαλα-Τα έπιπλα δε με ενδιαφέρουν και τόσο- πρέπει να έχει φοβερές ανοχές ως προς τις ζημιές που κάνουν. Ο δικός μου όποτε τον έβαζα μέσα πάντα στα καλώδια πήγαινε κ τα τραβούσε.

 

ο καθημερινος μου εφιαλτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Έκλαψα έναν φορτιστή έτσι. Και μετά καθόμουν με την μονωτική.

 

 

Άσε ,κι ο φορτιστής συνήθως από μικροσυσκευές έχει χαμηλή τάση κ ρεύμα. Εγώ στον τσάκ τον πρόλαβα μια φορά που είχε πάει σε ένα λεπτό καλώδιο από μια συσκευή που έχει υψηλή τάση, κι ευτυχώς δεν ήταν στην πρίζα,φαντάζεσαι να τον βρείς ψητό; Και μπορεί να το κάνει σε οτιδήποτε είναι σε τάση δικτύου με λεπτό καλώδιο. Από τότε, έξω στον κήπο κ με άπειρα άχρηστα καλώδια και κορδόνια να παίζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όποιος έχει γάτα στο σπίτι και πολλά τεχνολογικά συμπράγκαλα-Τα έπιπλα δε με ενδιαφέρουν και τόσο- πρέπει να έχει φοβερές ανοχές ως προς τις ζημιές που κάνουν. Ο δικός μου όποτε τον έβαζα μέσα πάντα στα καλώδια πήγαινε κ τα τραβούσε.

 

Έχω γάτες στο σπίτι από 4ων χρονών. Δεν μου έχουν κάνει ποτέ ζημιά στα τεχνολογικά συμπράγκαλα. Μόνο στα έπιπλα =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχω γάτες στο σπίτι από 4ων χρονών. Δεν μου έχουν κάνει ποτέ ζημιά στα τεχνολογικά συμπράγκαλα. Μόνο στα έπιπλα =ρ

 

 

Εξαρτάται από τον χαρακτήρα του ατόμου και του χαρακτήρα της γάτας. Κι επειδή οι γάτες συνήθως κάνουν αυτό που θα στη σπάσει περισσότερο για να τους δώσεις σημασία, μάλλον γι αυτό. Πχ κάποιος έχει κόλλημα με τα έπιπλα και τα λοιπά, εκεί θα πάει η γάτα. Ασχολείσαι με την κουζίνα κτλ, πάνω στο νεροχύτη. Ασχολείσαι με τον υπολογιστή; Πάνω στον υπολογιστή. Προσέχεις τα ρούχα σου; Ε μόλις τα αφήσεις κάπου, πάνω θα πάνε για να παίρνουν τη μυρωδιά σου.

 

 

demotivational-posters-meanwhile-in-japan.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το site http://www.msfree.gr/pin/newview.php που μπορεί ο καθένας να υποδείξει κάποιο επικίνδυνο σημείο στους δρόμους

(λακκούβες, εμπόδια, τυφλά σημεία κλπ)

 

κάποιος "καρφίτσωσε" στο Γκάζι ένα εμπόδιο με την αιτιολογία... "κουλές"

:lol:

 

msfree.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εσύ και ο μισός πλανήτης.:P

 

Να υποθέσω ότι είναι κάποια διάσημη αυτή, ε; Αλλιώς δεν εξηγείται να γουστάρετε τόσο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...