Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατί όταν το βλέπεις να σου έρχεται βολίδα από πίσω με τη σειρήνα και το φάρο αναμμένα, πρέπει να διαβάσεις τη λέξη για να καταλάβεις τι παίζει.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το διάβαζα κανονικά, μόνο στις 2-3 μεγάλες λέξεις συλλάβισα.. :-(

 

και δεν χρησιμεύει πουθενά? εγώ μόνο σε ένα σημείο(λολ είχα βάλει πρώτα το "ει" και μετά το "η") μπορώ να πω, για κωδικοποιημένα σκονάκια. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε μωρέ, κανονικά είναι γραμμένο. Άλλαξε η εικόνα;

 

Το πιο πιθανο ειναι να αλλαζει. Μια την ειδα αναποδα, μια κανονικα, μετα παλι αναποδα και τωρα παλι κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

έχω την εντύπωση ότι τα ασθενοφόρα στη μουρη το γράφουν backwards για να το διαβάσεις σωστά από τον κεντρικό καθρέπτη του αυτοκινήτου...

 

Ντρέπομαι να το παραδεχτώ, αλλά μόλις πριν έναν χρόνο το συνειδητοποίησα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανο ειναι να αλλαζει. Μια την ειδα αναποδα, μια κανονικα, μετα παλι αναποδα και τωρα παλι κανονικα.

μάλλον μια βλέπεις το ποστ του farcry, μια του alexzzz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά όλοι εσείς που σας τη σπάνε οι Apple fans και έχετε γίνει εξαιτίας τους Apple haters, τους έχετε ξεπεράσει. Ειδικά μέσα στο insomnia, κυριαρχείτε σε προκατάληψη σε σχέση με τους Apple fans (που έχουν καταντήσει λιγότερο σπαστικοί εξαιτίας σας).

 

http://www.cracked.com/article_18916_5-reasons-why-anticonformity-worse-than-conformity.html

 

Πιο πολύ γι' αυτό απαντάω, παρά γιατί "τρελαίνομαι" για το iPad.

 

Ούτε Apple Fan είμαι ούτε hater ούτε τίποτε από τα παραπάνω. Ένας ταπεινός μηχανικός είμαι που ενίοτε γελάω με τις επιλογές άλλων συναδέρφων (π.χ. signal reception and handling στο iPhone 4, iTab) και άλλοτε τους εκθειάζω (Mac Book Pro που το θεωρώ φοβερό εργαλείο). Είναι γεγονός πως σαν μηχανικό οι περισσότερες επιλογές τις Apple και αντιδράσεις του κόσμου με προβληματίζουν και μου προκαλούν μία ευθυμία.

 

pamJd.jpg

 

nYcLq.jpg

 

8lbAn.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε Apple Fan είμαι ούτε hater ούτε τίποτε από τα παραπάνω. Ένας ταπεινός μηχανικός είμαι που ενίοτε γελάω με τις επιλογές άλλων συναδέρφων (π.χ. signal reception and handling στο iPhone 4, iTab) και άλλοτε τους εκθειάζω (Mac Book Pro που το θεωρώ φοβερό εργαλείο). Είναι γεγονός πως σαν μηχανικό οι περισσότερες επιλογές τις Apple και αντιδράσεις του κόσμου με προβληματίζουν και μου προκαλούν μία ευθυμία.

 

pamJd.jpg

 

 

 

εχεις κάνα λινκ? δεν βλεπω να το πουλάνε πουθενά :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...