Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

offtopic:

 

 

Πρώτον είναι Hp.

 

Δυστυχώς.

 

Δεύτερον μόνο καφέ δεν ψήνει σε σχέση με το iPad.

 

Και για να το κουβαλήσεις θέλεις εξτρά βαλίτσα. Και δεύτερη δουλειά για να το αγοράσεις. Αυτό έλειπε, να κάνει και λιγότερα.

 

Τρίτον είναι 7 ετών.

 

Και η τιμή του ακόμη να πλησιάσει το iPad.

 

Τέταρτον

 

...είναι πανάσχημο. Ευχαριστώ για το point.

 

Πέμπτον μόνο και μόνο που κάποιος έκατσε να ψάξει τιμές κτλ... «Mission accomplished».

 

Συγχαρητήρια. Μου έφαγες 5 δευτερόλεπτα από τη ζωή μου για να διαπιστώσω ότι κάποιοι άλλοι είχαν δημιουργήσει κάτι που ήταν αδύνατον να αγοραστεί και ακόμη περισσότερο να χρησιμοποιηθεί από πολύ κόσμο.

 

Δεν ξαναποστάρω για το θέμα, sorry για το offtopic, δεν λέω ότι το iPad είναι τέλειο, ούτε η Apple είναι τέλεια (πολλά ελαττώματα), αλλά όλοι εσείς που σας τη σπάνε οι Apple fans και έχετε γίνει εξαιτίας τους Apple haters, τους έχετε ξεπεράσει. Ειδικά μέσα στο insomnia, κυριαρχείτε σε προκατάληψη σε σχέση με τους Apple fans (που έχουν καταντήσει λιγότερο σπαστικοί εξαιτίας σας).

 

http://www.cracked.com/article_18916_5-reasons-why-anticonformity-worse-than-conformity.html

 

Πιο πολύ γι' αυτό απαντάω, παρά γιατί "τρελαίνομαι" για το iPad.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Ε, εντάξει τι να κάθεσαι στο σαλόνι σου, τι στο γήπεδο..Το ίδιο είναι :ρ

 

Αν και το σκηνικό το έχω ξαναδεί σε αγώνα τοπικού. ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέμπτον μόνο και μόνο που κάποιος έκατσε να ψάξει τιμές κτλ... «Mission accomplished».

 

ΕΕΕΕΤΣΣΣΣ... ΕΕΕΤΤΤΤΣΣΣΣ...

 

νέα μόδα πλέον fire... το "καικαλάυπεράνω" apple fanboy έχει αρχίσει να κάνει συχνά την εμφάνιση του στο insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια. Μου έφαγες 5 δευτερόλεπτα από τη ζωή μου για να διαπιστώσω ότι κάποιοι άλλοι είχαν δημιουργήσει κάτι που ήταν αδύνατον να αγοραστεί και ακόμη περισσότερο να χρησιμοποιηθεί από πολύ κόσμο.

 

ε ναι βλεπεις δεν ειχανε την φαεινη ιδεα οπως η Apple,να ανοιξουν εργοστασιο ηλεκτρονικων στην Κινα και να εχουν ανηλικα να δουλευουν για ενα κομματι ψωμι.

 

το προβλημα ομως που εχουν οι "Αpple Haters" δεν ειναι το αν ηταν η οχι η πρωτη εταιρεια που καταφερε να μετατρεψει τετοιου ειδους συσκευες υψηλης τεχνολογιας,σε προιοντα προσιστα στο ευρυ καταναλωτικο κοινο.

Απεναντιας ισως της αξιζουν συγχαρητηρια για αυτο το κατορθωμα αφου προωθει την διαδοση της τεχνολογιας ενα βημα πιο μπροστα,με η χωρις τα κινεζοπουλα-κηφήνες της.

 

Ειναι ομως αρκετα ενοχλητικο εως προσβλητικο να βλεπεις την Apple να πασχιζει, με ολα τα μεσα προβολης που διαθετει,να περασει στην αντιληψη του μεσου, tech savvie or not,καταναλωτη,,την

λανθασμενη αντιληψη οτι ολες οι συγχρονες συσκευες τις ειναι αποκλειστικες δημιουργιες του δικου της "μοναδικου" οραματος και innovation και δεν βασιζονται εμμεσα σε ιδεες και καινοτομιες αλλων.

 

Ειναι να σε πιανουν γελια οταν ακους τα προβατα της Αpple να πιστευουν οτι ειναι αυτη που εφηύρε το φορητο mp3 player,η οτι ενας iMac δεν προκειται να χαλασει η να πιασει ιους ποτε.

 

Πως να το κανουμε,βγαζει που βγαζει τα δις η Αpple ας σεβαστει τουλαχιστον και την σκληρη δουλεια και intellectual input των αλλων πριν απο αυτην.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Συμφωνώ περίπου με αυτά που λες Killik, με τη διαφορά ότι αυτά που λες δεν τα κάνει μόνο η Apple, αλλά σχεδόν όλοι. Συμφωνώ πάντως (ξαναλέω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...