Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Julianne Mοοre gοddamn it :Ρ

Cristina Hendricks. Υπερβολικά πληθωρική αλλά ποτέ δεν είναι κάτι too much με τις κοκκινομάλες. Και άλλες πολλές που βαριέμαι να γράφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Α δεν είμαι ο μόνος που χει βίτσιο με κοκκινομάλλες ε; ;ρ Και η Kate Walsh με κόκκινο μαλλί, πω. Εννοείται και πόσες άλλες.

 

Επίσης είναι και γαμώ τις εποχές για να 'σαι μαθητής/φοιτητής. Έχω παρατηρήσει ότι το 80% των κοπελιών τα βάφει κόκκινα. \m/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης πολύ κλισέ αυτό με τις φακίδες.

 

Κι αυτό με τους ωραίους κώλους κλισέ είναι. Αλλά δεν στοχεύω σε πρωτοτυπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τα βάφει κόκκινα δεν είναι κοκκινομάλλα. Εκτός λίγων εξαιρέσεων θα μοιάζει με σφουγγαρίστρα.

Η κοκκινομάλλα η σωστή έχει πύρινα πορτοκαλί μαλλιά και βλέμα που πετάει σπίθες. Κανα δυο φακίδες θυμήζοντας βόρεια καταγωγή, δεν βλάπτουν στο φλογερό της πρόσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα τα βάφει κόκκινα δεν είναι κοκκινομάλλα. Εκτός λίγων εξαιρέσεων θα μοιάζει με σφουγγαρίστρα.

Η κοκκινομάλλα η σωστή έχει πύρινα πορτοκαλί μαλλιά και βλέμα που πετάει σπίθες. Κανα δυο φακίδες θυμήζοντας βόρεια καταγωγή, δεν βλάπτουν στο φλογερό της πρόσωπο.

 

 

Συμφωνώ απόλυτα αν και σε κοπέλες που έχουν ανοικτή επιδερμίδα και γλυκά χαρακτηριστικά τους πάει πολύ το κόκκινο ακόμα κι ας μην είναι το "πορτοκαλί" το πύρινο όπως λες. Αλλά ναι, το οριτζινάλε είναι το πιο ωραίο. Και ναι συμφωνώ με τον προλαλήσαντα ότι είναι η καταλληλότερη περίοδος να είσαι φοιτητής λόγω των κοκκινομαλλουσών. Μακράν καλύτερο της ΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ξανθιάς λες και είσαι στη Σουηδία στον καιρό μου. Μόνο που οι ξανθές ήταν λίγο λάτιν με κίτρινο αντί για ξανθό,σαν γύφτισσες. ΕΜΕΤΟΣ. Ή αντίστοιχες με πουτανέ ξανθό,ούλα μέχρι το σαγόνι και προφορά βλάχας από την Αμφισσα. Αλλά τι να πείς ένα τεράστιο μέρος ελληναράδων την βρίσκει με τις ιμμιτασιόν κακής ποιότητος ξανθές. Κι αν το διαβάζει κάποια ξανθιά της παραπάνω κατηγορίας και το βρίσκει προσβλητικό, στα soaked μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χακερ γούιν32 σταμάτα επιτέλους. Μπορούμε να ψάξουμε για τσόντες κ μόνοι μας :P. Eπίσης ενδιαφέρον:

http://science.howstuffworks.com/environmental/life/genetic/redhead-extinction.htm

 

Λοιπόν όσοι μπορείτε στο event στην Ιρλανδία και γαμάτε ασταμάτητα. Δε πρέπει να χαθεί το γονίδιο. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

t230090_olivia-wilde-90110006.jpg

 

μελαχρινάκια ρε FTW

 

Καλες είναι ρε μαν αλλά έχουμε συνηθίσει. Λεμε για καμια αλλαγή.Χορτάσαμε, άσε που η συγκεκριμένη έχει και το ίδιο χρώμα ματιών με μένα κι έχω ένα θέμα. Βαρεμάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεμάρα η Ολίβια ρε death lord; Είσαι καλά; ;ρ

Όχι ρε απλά γενικότερα οι μελαχροινές δε μου κάθονται καλά στο στομάχι τον τελευταίο καιρό, γι αυτό. Τίποτα προσωπικό με την κυρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...