Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To να σταματήσετε να πρήζετε τις μπάλες του hackerw32 παίζει σαν ενδεχόμενο? Αν σας την δίνει τόσο πολύ που κάνει λάθη στην ορθογραφία του αγνοήστε τα posts του. Τι πιο απλό????

 

Το οτι μαζι του κανουμε μια πολυ ωραια κουβεντα, στην οποια ουτε του την ειπαμε ουτε απο οτι βλεπω τον πειραζει, και απλα προσπαθουμε να καταλαβουμε τι ακριβως προβλημα ειναι αυτο, μιας και σε πολλους φαινεται παραξενο, παιζει σαν σεναριο η οχι;

Δεν νομιζω να πειραξε κανεις κακοπροαιρετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλαμβάνεσαι το λάθος ή δε μπαίνεις καν στη διαδικασία να κοιτάξεις αν γράφεις σωστά;

 

Για το πρώτο δε νομίζω να μπορούν να πουν πολλοί κάτι, για το δεύτερο έχει παντόφλα :Ρ

 

 

οχι δεν το αντιλαμβάνεσαι οταν το γραφεις, μερικές φορες μια γρηγορη ματιά για ορθογραφικά δεν φτάνει <_<

 

 

------------

 

και οχι τα αυγα μου δεν εχουν πρηστει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πιο εύκολο να googlάρετε "δυσλεξία" από το να ρωτάτε τον χάκερ συνέχεια; Ναι, έχει αυτά τα συμπτώματα που τον οδηγούν να γράφει έτσι, και άλλα πολλά (όχι μόνο στην γραφή), ανάλογα με την κατηγορία και το στάδιο.

Sorry για το offttopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@hackerw32 και ο αδελφός μου εχει δυσλεξία, αλλα μια χαρά γραφει.

 

και εγώ, το πρόβλημα συνήθως συνοδεύεται από κακή ορθογραφία αλλά δεν είναι το επίκεντρο. εγώ παράδειγμα δεν γράφω μερικές λέξεις χωρίς να το προσέχω που πρέπει για να βγάζει νόημα η πρόταση ενώ αυτές οι λέξεις είναι μέρος της πρότασης όταν την συντάσσω στο μυαλό μου. βγάζει για μένα νόημα για όταν διαβάζω τη πρόταση δεν διαβάζω την κάθε λέξη μιας πρότασης αλλά το νόημα της και έτσι μου είναι πολύ δύσκολο να γράψω μια πρόταση με σωστό συντακτικό αφού πρέπει να διαβάσω την πρόταση πολλές φορές και αργά για να την διορθώσω. επίσης γράφω χωρίς να το θέλω κεφαλαία αντί μικρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν αυριο το πρωι αποφασισουν οι illuminati να κλεισουν το νερο για να εκβιασουν τους πολιτες πια καταστροφη εγινε ξερετε? εχετε συνηδειτοποιήσει για τι μεγεθους κοινωνικη καταστροφη μιλαμε? αυτοματως θα υποφερουν οι πολιτες λογω αφυδατωσης. ολοι οι πολιτες θα πρεπει να αρχισουν να σκαβουν για να βρουν νερο. εαν κλεισουν το νερο. ή δε το ξερετε?

 

 

0026jq.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν αυριο το πρωι αποφασισουν οι illuminati να κλεισουν το νερο για να εκβιασουν τους πολιτες πια καταστροφη εγινε ξερετε? εχετε συνηδειτοποιήσει για τι μεγεθους κοινωνικη καταστροφη μιλαμε? αυτοματως θα υποφερουν οι πολιτες λογω αφυδατωσης. ολοι οι πολιτες θα πρεπει να αρχισουν να σκαβουν για να βρουν νερο. εαν κλεισουν το νερο. ή δε το ξερετε?

 

 

 

0026jq.jpg

 

 

Και μετά συγκέντρωση στο Σύνταγμα οι "Αφυδατωμένοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...