Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι έχω και εγώ :) και μάλιστα με χαρτή, η δυσλεξία μπορεί να παρουσιάζει πολλές μορφές, μπορεί να είναι ύποία όπως η δικιά μου ή και πολύ σοβαρότερη , δεν μπορεις να ξέρεις αν δεν έχεις πάει για έλενχο - αναφέρομαι γιατί και σε εμένα έχει γίνει έντονη συζήτη πάνω σε αυτό - ορθογράφο δεν βάζω που να λυσάξετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Βάλτε ορθογράφο και τελειώνετε με τις συζητήσεις. Αν δε θέλετε, θα τ' ακούτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Screenshot or didn't happen :-D

 

δεν εχω screen shot, ομος τα ειχα πει σε ενα παιδι στο msn, οποτε με ενα γρηγορο search στην λεκση "disle" το βρηκα :-D

γιαννη τον ελεγανε

 

gianis :HackerW32..να σε μμπιραξω και λιγο εσενα..πες κανα μεσον για αποχοριση...? θα χατ65χισι απο τα tracker...φυλε..

ναι για να σας τιμλες..? δεν βγαζουμε εγγραφες.....θα επρεπε..? γκαταλαβενε? τι θα κανουμε με αυτο το treacker..?θα βαλουμε το χερι..?

 

ηταν και πολλα αλλα, δυο μερες ετσι μιλαγε μεχρι που του καναμε ban απο το chat :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και OffTopic... Αλλά πάντα το είχα απορία.

 

Οκ. Γράφεις τη λέξη και τη γράφεις λάθος. Όταν τη ξαναβλέπεις, δεν αναγνωρίζεις το λάθος σου; (εφόσον ξέρεις και πώς πραγματικά γράφεται η λέξη).

 

Π.χ. ο "Giannis", όταν έγραψε

 

γκαταλαβενε

δε κατάλαβε το λάθος του όταν ξανά είδε τη λέξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος μπορει να το εχει σε προχωρημενο σταδιο, και εγω οταν πιο πριν εγγραψα "σκιλος" δεν το καταλαβα καν οτι το εγγραψα με "ι" μονο οταν το ξαναειδα, αφου το ποσταρα.. στο τσατ αν πατησεις enter δεν υπαρχει επεξργασια.. (απο τον χρηστη τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλαμβάνεσαι το λάθος ή δε μπαίνεις καν στη διαδικασία να κοιτάξεις αν γράφεις σωστά;

 

Για το πρώτο δε νομίζω να μπορούν να πουν πολλοί κάτι, για το δεύτερο έχει παντόφλα :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος σου ειπε οτι τα γραφουμε σωστα? και αυτα λαθος ειναι αρκετες φορες, και μετα λεμε μα αφου το εβαλα ετσι και πριν.. και ομος οχι.. οσο για τον τυπο πιο πανω, τον μαλια.. αμα σας πω πως του μιαζω και φατσικα θα με πιστεψετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To να σταματήσετε να πρήζετε τις μπάλες του hackerw32 παίζει σαν ενδεχόμενο? Αν σας την δίνει τόσο πολύ που κάνει λάθη στην ορθογραφία του αγνοήστε τα posts του. Τι πιο απλό????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To να σταματήσετε να πρήζετε τις μπάλες του hackerw32 παίζει σαν ενδεχόμενο? Αν σας την δίνει τόσο πολύ που κάνει λάθη στην ορθογραφία του αγνοήστε τα posts του. Τι πιο απλό????

αν σου τη δινει το πρηξιμο των μπαλων του hackerw32 να αγνοησεις τα ποστ πρηξιματος.τι πιο απλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...