Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πες μου οτι ειναι ψευτικο.

 

 

Μάλλον τώρα καταλαβαίνεις γιατί αρκετοί χαρακτηρίζουν τους αμερικανούς ηλίθιους. Προταιρεότητα πράξεων. Αν δε κάνω λάθος την μαθαίνουν όλοι στο δημοτικό. Και στο γυμνάσιο. Κι ο άλλος ο παπάρας το παίζει έξυπνος και λέει για τις παρενθέσεις. Άρε πόσα τούβλα υπάρχουν μέσα σε αυτά τα 7 δισεκατομμύρια κόσμου κ μετά μου μιλάνε για δημοκρατία και ίσα δικαιώματα. Ούτε για εργάτες σε διαλογή κάρβουνου δεν είναι ικανοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι της εντυπωσης οτι αυτη η κουβεντα εχει περασει κι απο εδω (εκτος κι αν εχω κανενα παραξενο dejavu) οποτε ας μη λεμε μονο για τα αμερικανακια. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον τώρα καταλαβαίνεις γιατί αρκετοί χαρακτηρίζουν τους αμερικανούς ηλίθιους. Προταιρεότητα πράξεων. Αν δε κάνω λάθος την μαθαίνουν όλοι στο δημοτικό. Και στο γυμνάσιο. Κι ο άλλος ο παπάρας το παίζει έξυπνος και λέει για τις παρενθέσεις. Άρε πόσα τούβλα υπάρχουν μέσα σε αυτά τα 7 δισεκατομμύρια κόσμου κ μετά μου μιλάνε για δημοκρατία και ίσα δικαιώματα. Ούτε για εργάτες σε διαλογή κάρβουνου δεν είναι ικανοί.

 

τελικα ειναι 10 η 0? για πες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ειναι 10 η 0? για πες μας.

 

 

 

 

 

 

Βήμα 1: Πρώτα πολ/μοι διαιρέσεις : 10x0=0

 

Bήμα 2: Έπειτα προσθέσεις/αφαιρέσεις: 10+0= 10

 

Τελικό αποτέλεσμα: 10 Τουλάχιστον αυτά με έμαθαν οι δάσκαλοι στην παιδική ηλικία για βασική αριθμητική. Αν τώρα σε ένα παράλληλο κβαντικό σύμπαν που χρησιμοποιούν εντεκαδικό σύστημα ,το αποτέλσμα είναι 36,2 δε με νοιάζει και τόσο... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...