Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για όποιον μod ρωτήσει είναι της κατηγορίας "ενδιαφέρουσες"

 

Biguns_bouncing.gif

 

1J3o.gif

 

friday_gif_selection_22.gif

 

b96fb1cda3.gif

 

1457.gif

 

sw90487282.gif

 

1242138376_girls-rubbing-bodies.gif

 

 

 

Και μετά εσύ είσαι σοβινιστής αν την έχεις μόνο για σεξ και σάντουιτς έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως αυτο φανταστηκα και εγω lefter. Αλλα και συ οπως και γω παρατηρητικοτητα στο full, καθως

 

 

..εχει κλεισει το μαγαζι και τη θεση του εχει παρει ενα ζαχαροπλαστειο/φουρνος τελικαrolleyes.gif

(Δεν ξερω αν περασες προσφατα lefter, εγω προχτες και χαμπαρι δεν πηραhappy.gif)

Ενδιαφερομενοι λοιπον, κατα cosmos μερια, διπλα στους κινηματογραφους εχει ενα αντιστοιχο.

 

Εγώ σκέφτηκα αμέσως το κομικσάδικο στην Πλατεία Ναυαρίνου, στη γωνία που καταλήγουν οι ταβέρνες και ξεκινούν τα καφενεία των πρωτοετών. Στην προέκταση της οδού που βρίσκεται ο Παπασωτηρίου για να σου δώσω να καταλάβεις. Έχει κάμποσα χρόνια τώρα ένα τέτοιο ομοίωμα στη βιτρίνα και πράγματι κοστίζει μερικά χιλιάρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ χρήστη λάηβγουαηρ, αυτό έχει περίπου ένα χρόνο που έκλεισε. Ή παραπάνω; Δεν ξέρω. Κλειστό είναι πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Got it livewire!Αλλα αν αληθευουν αυτα που λεει η Γαριδα, μαλλον η παρατηρητικοτητα σου σαν και μενα, ειναι στο θεοgrin.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Got it livewire!Αλλα αν αληθευουν αυτα που λεει η Γαριδα, μαλλον η παρατηρητικοτητα σου σαν και μενα, ειναι στο θεοgrin.png

 

Θεέ, τώρα που σε πέτυχα, μπαίνουμαι και κανα μσν ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...