Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν εχουμε τετοια εδω, αυτα ειναι ακριβα, 50 ευρα το εισητηριο;

παω με τον καρβουνιαρη καλυτερα και βγαινω και με αρωμα καπνιστου οταν φτασω.

 

 

Χρινι , εχεις ''ταξιδεψει'' με τον οδοντωτο ετσι;

 

Οχι.Εγω εννοω το τρενο απο Αθηνα προς Πατρα,Καλαματα κτλ που το εκοψαν και το μονο που εχουμε τωρα ειναι το ΚΤΕΛ με το εισητηριο οσο θελουν.Και το ταξιδι ειναι πολυ πιο ανετο απο το να εισαι στριμωγμενος στο λεωφορειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θέλατε να ήσασταν στο Oktoberfeest στο Μόναχο;πατήστε το volgende πάνω δεξιά.

 

 

http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/2913660/302611/0/Munchen-weer-overspoeld-door-bier-en-dirndls.dhtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο παει βρυξελλες-λονδινο και παρισι-λονδινο.

το προχωρησες , εβαλες και το συγκεκριμενο τρενο.

εγω μιλησα για τις τιμες.

 

Θα θέλατε να ήσασταν στο Oktoberfeest στο Μόναχο;πατήστε το volgende πάνω δεξιά.

 

 

http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/2913660/302611/0/Munchen-weer-overspoeld-door-bier-en-dirndls.dhtml

καταραμενη εξεταστικη που ΔΕΝ γινεσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θέλατε να ήσασταν στο Oktoberfeest στο Μόναχο;πατήστε το volgende πάνω δεξιά.

 

 

http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/2913660/302611/0/Munchen-weer-overspoeld-door-bier-en-dirndls.dhtml

 

meh.ειναι overrated οι γερμανιδες. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meh.ειναι overrated οι γερμανιδες. :-(

 

γκαμηλες, αγαρμπες και ασχημες ειναι. :fear: δεν το λεω απο κομπλεξ, εχω παει σε διαφορες χωρες και τοσο αχαρες γυναικες δεν ειδα πουθενα. για να μην αναφερω το απαισιο ντυσιμο τους :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γκαμηλες, αγαρμπες και ασχημες ειναι. :fear: δεν το λεω απο κομπλεξ, εχω παει σε διαφορες χωρες και τοσο αχαρες γυναικες δεν ειδα πουθενα. για να μην αναφερω το απαισιο ντυσιμο τους :cry: :cry: :cry: :cry:

Δεν έχουν όμως την κυτταρίτιδα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως οι Ολλανδέζες είναι πολύ πιο όμορφες, αλλά δεν είναι υπερβολικά ψηλές; πήγα ολλανδία πριν λίγο καιρο και ο μέσος όρος υψους πρέπει να ήταν κοντα στο 1.80...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως οι Ολλανδέζες είναι πολύ πιο όμορφες, αλλά δεν είναι υπερβολικά ψηλές; πήγα ολλανδία πριν λίγο καιρο και ο μέσος όρος υψους πρέπει να ήταν κοντα στο 1.80...

 

οντως οι ολλανδοι να δεις, αντρας κατω απο 1,90 θεωρειται κοντος :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τις συγκρινα με τις ελληνιδες. δες ομως τις ολλανδες τι μουναρες ειναι.

Γενικά όσο κινείσαι ανατολικά και βόρεια του Βελγίου οι γυναίκες ομορφαίνουν όλο και πιο πολύ. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...