Προς το περιεχόμενο

Linux, Laptop, Θερμοκρασία.


kasiopi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οmen έχεις αρχίσει να γίνεσε γραφικός :P

 

sorry check2fire άλλος άρχισε με στυλ χιλίων καρδηναλίων και μας είπε

και όψιμους, οπότε άλλος είναι ο γραφικός, επίσης να προσέχεις και συ

πώς εκφράζεσε γιατί δεν μιλάς με κανένα παιδάκι που του πήρε ο μπαμπάς του computer πριν λίγο καιρό. ΟΚ!

Εγώ δεν έχω τίποτα με σένα. Άλλος άρχισε τα lol και τα γραφικά σχόλια (για να μη πώ τίποτε άλλο) που δεν οδηγούν πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

omen34... αν θες προσφέρεις βοήθεια σε καποιον που τη ζητάει καλως ήρθες. Αντε αρχισε να βοηθάς... Αν παλι οχι (απόλυτα αποδεκτο....) δε νομιζω οτι προσφερεις κατι με το να συνεχισεις να ποσταρεις εδω...

 

Οσον αφορα το υφος των χιλιων καρδιναλίων... κλεισε τον οθονη σου και κοιτα τη.. δεν νομιζω οτι χρειαζεται να σου θυμίσω την πρωτη σου απαντηση στο τοπικ αυτο.

 

το μονο που θα χρειαστει ισως να θυμηθείς (και μπορεις να το κανεις με μια απλη περιήγηση στα παλια σου τοπικ) ειναι πως όποτε ζητούσες βοήθεια σε προβληματα με τα ubuntu σου (και το έχεις κανει αρκετα) κανένας δε σου απαντησε περιγραφικά "αλλαξε διανομή".

 

επαναλαμβανω ...αν βρισκεις κατι λαθος σε αυτά που έγραψα ως προσπάθεια βοήθειας, δεκτή και μαλιστα αναγκαία η οποιαδηποτε διόρθωση, προσθήκη , κ.τ.λ. , αν παλι οχι.... ...

 

Σε καθε δε περίπτωση, σε φόρουμ όπως αυτό, την μεγαλύτερη σημασία έχει η προσπάθεια για βοήθεια. Το να κατακρίνεις και να απαξιώνεις τη προσπάθεια επειδή αυτός που ζήτησε τη βοήθεια δεν έχει αναφερει ακομα τα αποτελεσματα, ειδικότερα δε ο τροπος με τον οποίο το κανεις, αποκαλύπτει μια τουλάχιστον παιδική νοοτροπία.

 

Αυτα τα ολίγα

Χασοδίκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

σόρυ ρε παιδια, ξέχασα να σας ενημερώσω:

Δυστυχώς, έφυγα για λίγες μέρες διακοπές για να γυρίσω και να βρω το σπίτι μου ανοιχτό και τα παντα κάτω.. Το μόνο που μου κλέψαν ήταν το laptop. Παειιιι... Αχ αυτή η Αθήνα

 

Στο σταθερό έχω λίγη μνήμη, οποτε πάμε για Ubuntu...

 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Κάτι μάθαμε παραπάνω.

Να στε καλα..., και αν θέλετε σκεφτείτε να βάλετε καμια τρίαινα στην πόρτα σας, όσο να'ναι, θέλει λίγο περισσότερο χρόνο για να παραβιαστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη στεναχωριέσαι kasiopi, τα ίδια συμβαίνουν παντού. Πριν λίγες βδομάδες, ίδια ιστορία στο πατρικό μου. Με τη διαφορά ότι το laptop είχε Windows, οπότε...καλά να πάθουν αυτοί που το «σήκωσαν»!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...