Προς το περιεχόμενο

Ubuntu?Υour windows copy is genuine!


Gi0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον,Επιφυλάσομαι οτι είναι Λινουξ:

Υπάρχει Synaptik (κάτω αριστερά)

Υπάρχει Firestarter (Δίπλα στο εικονίδιο του msn to οποίο ενδεχομενος να είναι Αmsn με image msn windows,όλοι ξέροyμε οτι μπορούμε να αλλάξουμε το εικονίδιο οποιασδήποτε εφαρμογής...)

O Internet Explorer δουλεύει και σε Linux.

Επ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

θα βγω λιγο off topic αλλα αυτη η περιεργεια...γιατι καποιος να βαζει ie σε linux απο τη στιγμη που ολοι βαζουμε λινουξ για να αποφυγουμε τη ms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση κάποιος να θέλει να δημιουργήσει μία ιστοσελλιδα και να θέλει να chekarei αν λειτουργει χωρις προβληματα και σε ΙΕ

 

α μαλιστα, ευχαριστω δεν το ειχα σκεφτει ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δειτε στον ΙΕ εχει 3 κουμπιά πανω δεξια το παράθυρο, σε στυλ vista δηλαδή. Ο ΙΕ δεν ειναι ο 7 αρα δεν γινεται

Στην αρχη αρχη οταν ετοιμαζεται να τραβηξει το βιντεο το σχετικό προγραμμα του λεει που να σωσει το βιντεο και γραφει /home και μια διευθυνση στον σκληρο δεν φαινεται καθαρα αλλα ειναι file explorer linux καθαρά

παιδια ποτε δεν αμφεβαλα για την γνησιοτητα

ειναι δυνατον ενας με linux να κατσει να χασει το χρονο του για να κανει κατι τοσο fake για να μειωσει το windows ? δεν νομιζω οτι το εχει αναγκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Arch Linux με Ie4Linux μια χαρά κάνει Validate. Μόλις το δοκίμασα. Το video είναι γνήσιο.

 

:mrgreen: πρωτος !

 

παιζει ομως και να ειναι σωστο το αποτελεσμα

τι θα σου πει οτι εχεις πειρατικά windows ? αφου δεν εισαι πειρατης

οποτε σου λεει οτι εισαι ενταξει , ας μην εισαι σε windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xm,αυτο δεν το ξερω γιατι ειμαι gnome fan,ενω αυτο δεν φαινεται για gnome.ας βοηθησει και κανενας αλλος παιδια...

 

(ωραιο thread,γουσταρω)

Είναι Xubuntu, αν διαβάσεις τα σχόλια στο βιντεάκι στο YouTube το λέει. Το γραφικό περιβάλλον είναι το XFCE

 

ρε παιδια αφου τρεχει internet explorer, πλακα μου κανετε?

 

Το λέει πάλι στα σχόλια. IEs4Linux

 

Αν δειτε στον ΙΕ εχει 3 κουμπιά πανω δεξια το παράθυρο, σε στυλ vista δηλαδή. Ο ΙΕ δεν ειναι ο 7 αρα δεν γινεται

Στην αρχη αρχη οταν ετοιμαζεται να τραβηξει το βιντεο το σχετικό προγραμμα του λεει που να σωσει το βιντεο και γραφει /home και μια διευθυνση στον σκληρο δεν φαινεται καθαρα αλλα ειναι file explorer linux καθαρά

παιδια ποτε δεν αμφεβαλα για την γνησιοτητα

ειναι δυνατον ενας με linux να κατσει να χασει το χρονο του για να κανει κατι τοσο fake για να μειωσει το windows ? δεν νομιζω οτι το εχει αναγκη

 

Αυτό που λες για το παράθυρο δέν έχει καμία σχέσει με Vista, είναι απλά το theme που χρησιμοποιεί. Ο ΙΕ πιθανότατα πρέπει να είναι ο 6, είναι και η τελευταία έκδοση που προσφέρεται απο το IEs4Linux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ τώρα σε αυτό το post έμαθα ότι υπάρχει και ΙΕ για linux και το εγκατέστησα αμέσως

γιατί το site της δουλειάς μου σε μερικά σημεία είναι συμβατό μόνο με ΙΕ. Μερικές σελίδες με κάτι σεμινάρια σε flash δεν παίζουνε ούτε με firefox ούτε με konqueror αλλα μόνο με ΙΕ . δεν μου έλεγε πχ ότι λείπει κάποιο plug in ,( τα έχω εγκαταστήσει όλα) αλλά άνοιγε το flash και σε μερικά σημεία δεν προχωρούσε , κόλλαγε κάποια κουμπιά δεν πάταγαν κλπ

 

Και είναι ταλαιπωρία για να δεις κατι αμέσως, να ανοίγεις virtualbox

οπότε εμενα το IE4linux μου πέφτει κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...