Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα από Ηοkg Kong έρχονται μέσα σε 2 εβδομάδες. Απο Κίνα όμως, κάνουν πολύ περισσότερο! Και για να έρθουν, και για να πάνε πίσω! Ποτέ ξανά από Κίνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://WWW.DEALEXTREME.COM

παιδια αυτο ειναι ενα site που αγοραζω ηλεκτονικα σε πολυ χαμηλες τιμες και σε 10 μερες ερχονται,βρισκω απο κει πιο φθηνα απο ebay σε ορισμενα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://WWW.DEALEXTREME.COM

παιδια αυτο ειναι ενα site που αγοραζω ηλεκτονικα σε πολυ χαμηλες τιμες και σε 10 μερες ερχονται,βρισκω απο κει πιο φθηνα απο ebay σε ορισμενα πραγματα

 

Καλό φαίνεται, από μεταφορικά τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το δέμα σου άργησε γιατί δεν το έστειλε γρήγορα ο πωλητής όχι λόγω των υπηρεσιών ταχυδρόμησης.

 

Συνήθως απο Ασιατικές χώρες δέματα με EMS κάνουν 9-14 μέρες.

 

Πάντα όταν παραλαμβάνετε κάτι κοιτάτε την ημερομηνία αποστολής στο συνοδευτικό έγγραφο. Εκτός αν είναι πολυ μικρό πακέτο και δεν ύπαρχει έγγραφο.

 

 

ότι έχω πάρει από Κίνα (μικροπακέτα που δεν περασαν τελωνείο), έκαναν γύρω στις 10 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοηθεια παρακαλω.ελαβα σημερα μια μητρικη απο αμερικα καλα πακεταρισμενη ,αλλα δυστυχως ο μαγκας μου την εσκασε.εχει δυο -τρια πιν στραβωμενα.τι λετε να κανω?μεταχειρισμενη την πηρα αλλα σε αψογη κατασταση εγραφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοηθεια παρακαλω.ελαβα σημερα μια μητρικη απο αμερικα καλα πακεταρισμενη ,αλλα δυστυχως ο μαγκας μου την εσκασε.εχει δυο -τρια πιν στραβωμενα.τι λετε να κανω?μεταχειρισμενη την πηρα αλλα σε αψογη κατασταση εγραφε.

 

Βγαλε φωτο και στειλτην και ρωτα τον για την αποψη του πριν προχωρησεις,

θεωρω πως αν το εκανε εσκεμενα(δε μπορω να φανταστω αλλο τροπο που στραβωσαν τα pin) ειναι ετοιμος να φαει το αρνητικο και να παρεις τα λεφτα σου πισω.

Εαν σε 5 μερες δε σου εχει δοσει μια καλη απαντηση-επιστροφη χρηματων κανεις καταγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτογραφιες τραβηξα,του εστειλα και μυνημα στο e-bay και περιμενω μεχρι το απογευμα μηπως εχω απαντηση.με μια αρνητικη αξιολογηση δεν νομιζω να παρω φραγκο ομως φιλε! ποια ειναι η καλυτερη διαδικασια?πρωτη φορα μου συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτογραφιες τραβηξα,του εστειλα και μυνημα στο e-bay και περιμενω μεχρι το απογευμα μηπως εχω απαντηση.με μια αρνητικη αξιολογηση δεν νομιζω να παρω φραγκο ομως φιλε! ποια ειναι η καλυτερη διαδικασια?πρωτη φορα μου συμβαινει.

 

στειλε μηνυμα στο ebay με τον αριθμο δημοπρασιας και το ονομα του χρηστη και αναφερε το τι ακριβως εχει γινει και το οτι εφοσον δεν απανταει οτι θελεις πχ τα χρηματα σου πισω.στειλε το μαιλ πανω απο μια φορα για να σαι σιγουρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο pay-pal δεν χρειαζεται να το αναφερω?

 

 

-----Προστέθηκε 8/1/2009 στις 10 : 31 : 04-----

 

 

αρχισαν τα οργανα παιδια .λεει οτι την ειχε δοκιμασει και με ρωταει αν την δοκιμασα και ειμαι σιγουρος οτι δεν δουλευει.εγω του απανταω οτι δεν την δοκιμαζω και δεν βαζω πανω τον επεξεργαστη μου.για να δουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να πω την αληθεια πρεπει να φτιαχνουν με μια καρφιτσα αλλα δεν το κανω ακομα μεχρι να τον ψησω τον πονηρο αμερικανο.εκανε αλητεια,θα πληρωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...