Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

€303.80 EUR from Visa X-2002 [ More funding options ]

 

PayPal exchange rate of 1 EUR = 1.30017 USD on Dec 12, 2008. [ Conversion options ]

 

Τωρα βγαζει 303, εχτες ελεγε 308...οτι να 'ναι ειναι μου φενεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλα, εκανα την πληρωμη τωρα...

Ποσες μερες να περιμενω να ερθει το πακετο?

 

Σε περιπτωση που γινει λαλακια, τι κινησεις να κανω?

 

5-10 μερες.

 

Άμα έχεις προβλημα μετα τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση!

 

Οταν γινει refund απο paypal σε ποσες μερες περιπου πιστωνονται τα χρηματα στον λογαριασμο της τραπεζας?Το ρωταω αυτο διοτι ηδη φαινεται στο acount του paypal οτι πιστωθηκανε τα χρηματα στην καρτα μου που εχω συνδεσει με τον τραπεζικο λογαριασμο.

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

 

Εχουν περασει 3 μερες απο τοτε που εκανα την πληρωμη για το κινητο που αγορασα, και εχω στειλει στον χρηστη 2-3 mail, μεταξυ των οποιων και το mail απο το paypal που πιστοποιει πως πληρωσα, και του εχω ζητησει να στειλει το πακετο και να μου πει το tracking number του πακετου.

 

Εχει εξαφανιστει πληρως, δεν εχει απαντησει σε κανενα mail, και εχω αρχισει να ανησυχω. Επισης παρατηρησα πως σημερα μπηκε νεα αγγελια του ακριβως ιδια με την δικη μου για το ιδιο ακριβως αντικειμενο.

 

Τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση!

 

Οταν γινει refund απο paypal σε ποσες μερες περιπου πιστωνονται τα χρηματα στον λογαριασμο της τραπεζας?Το ρωταω αυτο διοτι ηδη φαινεται στο acount του paypal οτι πιστωθηκανε τα χρηματα στην καρτα μου που εχω συνδεσει με τον τραπεζικο λογαριασμο.

 

Ευχαριστω!

Όσο κάνει να φανεί όταν πληρώνεις αντίστοιχα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

 

Εχουν περασει 3 μερες απο τοτε που εκανα την πληρωμη για το κινητο που αγορασα, και εχω στειλει στον χρηστη 2-3 mail, μεταξυ των οποιων και το mail απο το paypal που πιστοποιει πως πληρωσα, και του εχω ζητησει να στειλει το πακετο και να μου πει το tracking number του πακετου.

 

Εχει εξαφανιστει πληρως, δεν εχει απαντησει σε κανενα mail, και εχω αρχισει να ανησυχω. Επισης παρατηρησα πως σημερα μπηκε νεα αγγελια του ακριβως ιδια με την δικη μου για το ιδιο ακριβως αντικειμενο.

 

Τι να κανω?

 

στείλε μήνυμα στο τμήμα απάτης του ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα...αλλα μεχρι να μου απαντησουν...αν μου απαντησουν κιολας, γιατι σε προηγουμενη ερωτηση, πριν 3 μερες δηλαδη, ακομα απαντηση δεν εχω παρει...

 

Στο Paypal να κανω κατι?

 

Τηλεφωνο επικοινωνιας με ebay υπαρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα...αλλα μεχρι να μου απαντησουν...αν μου απαντησουν κιολας, γιατι σε προηγουμενη ερωτηση, πριν 3 μερες δηλαδη, ακομα απαντηση δεν εχω παρει...

 

Στο Paypal να κανω κατι?

 

Τηλεφωνο επικοινωνιας με ebay υπαρχει?

 

εξετάζουν το αίτημα, αργεί λίγο η απάντησή τους

τηλ. δεν υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά sorry αν έχει απαντηθεί, αλλά δεν το βρίσκω κάπου.

έχω κερδίσει μια δημοπρασία, στις 605 λίρες. στέλνω στο πωλητή κανονικά για σύνολο με μεταφορικά και μου απαντά στις 620 λίρες. ολα οκ.

για να πληρώσω με paypal πως βρίσκω την ισοτιμία? στο λαγαριασμό paypal έχω συνδεδεμένη μια προπληρωμένη της Κύπρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

 

Εχουν περασει 3 μερες απο τοτε που εκανα την πληρωμη για το κινητο που αγορασα, και εχω στειλει στον χρηστη 2-3 mail, μεταξυ των οποιων και το mail απο το paypal που πιστοποιει πως πληρωσα, και του εχω ζητησει να στειλει το πακετο και να μου πει το tracking number του πακετου.

 

Εχει εξαφανιστει πληρως, δεν εχει απαντησει σε κανενα mail, και εχω αρχισει να ανησυχω. Επισης παρατηρησα πως σημερα μπηκε νεα αγγελια του ακριβως ιδια με την δικη μου για το ιδιο ακριβως αντικειμενο.

 

Τι να κανω?

 

Το οτι δεν εχει απαντήσει μπορει να λεει κατι,μπορει να μην λεει και τίποτα.Μην τρελένεσαι κατευθείαν.Οσο για την ίδια νεα αγγελία.....οι έμποροι έχουν πολλά ίδια αντικείμενα-εμπορεύματα που τα πουλάνε με τη μορφή δημοπρασίας.Ειναι συνηθισμένο φαινόμενο να ξαναμπαίνει αγγελία για το ίδιο πράγμα.Σε κάθε περίπτωση στείλε μας το λινκ είτε της δημοπρασίας ,είτε του πωλητή.

 

 

-----Προστέθηκε 16/12/2008 στις 07 : 56 : 25-----

 

 

παιδιά sorry αν έχει απαντηθεί, αλλά δεν το βρίσκω κάπου.

έχω κερδίσει μια δημοπρασία, στις 605 λίρες. στέλνω στο πωλητή κανονικά για σύνολο με μεταφορικά και μου απαντά στις 620 λίρες. ολα οκ.

για να πληρώσω με paypal πως βρίσκω την ισοτιμία? στο λαγαριασμό paypal έχω συνδεδεμένη μια προπληρωμένη της Κύπρου.

 

Οταν πας στο paypal για να πληρωσεις θα σου βγάλει αυτόματα την ισοτιμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...