Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι...


Mijithroulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλανε ένα ανδρείκελο το οποίο κατουρούσε με τον ίδιο τρόπο που κατουρά ο άνθρωπος. Στα πρώτα τεστ, δεν έγινε κάτι γιατί η ροή δεν ήταν συνεχείς και δεν περνούσε το ρεύμα. Στο τέλος που το κάνανε πιο σταθερό πέρασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτο με την πιτσα στην Πατρα κανει θραυση.μαλιστα αναφερεται σε συγκεκριμενη εταιρεια-αλυσιδα,αμερικανικων συμφεροντων

Ποιό είναι αυτό και εγώ δεν το'χω ακούσει?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω! :mrgreen:

Εντάξει,τα πηγαίνω πολύ καλά μέχρι τώρα,μην με βλέπεις που χαζεύω και λίγο στο ίντερνετ,δεν έχω σκοπώ να κάψω και καμια φλάτζα με το διάβασμα.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω! :mrgreen:

Εντάξει,τα πηγαίνω πολύ καλά μέχρι τώρα,μην με βλέπεις που χαζεύω και λίγο στο ίντερνετ,δεν έχω σκοπώ να κάψω και καμια φλάτζα με το διάβασμα.:)

 

καλα κανεις!!αντε καλη συνεχεια!!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν λεει καποια η οποια πηρε τηλ να παραγγειλει στην Pizza {κάτι} την ωρα που εκλεινε.της ειπαν οτι δεν γινεται τετοια ωρα να στειλουν παραγγελια,αυτη επεμενε οτι ηταν πολυ καλη πελατισσα και γιατι της το κανουν αυτο και τελικα με τα πολλα της στειλανε πιτσα.το επομενο πρωι ηταν στο νοσοκομειο με (δεν ξερω τι) της εκαναν πλυση στομαχου και ανακαλυψαν οτι η pizza τελικα ειχε σπερμα απο 12 διαφορετικα ατομα...

 

αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να ακούω άλλο αυτο με την πίτσα και αυτο με τον τύπο που ξύπνησε μέσα σε μπανιέρα με πάγο και του έλειπε το ένα νεφρό έλεος δλδ.

 

Όσο για το μετρό πρέπει να κατουράς και τις 2 ραγες του μετρό για να πάθεις ηλεκτροπληξία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με την πίτσα, ισως να αληθεύει ...

οτι την παρήγγειλε μια τύπισσα,

οτι εκαναν ανάλυση σε πιτσα,

οτι βρεθηκε το συστατικό στην πίτσα,

ή οτι πηγε νοσοκομείο, και το είχε καταπιεί (με την πίτσα, πριν την πίτσα, ή μετά με το φρούτο)

 

αυτο που αποκλείεται πάντως, ειναι να αδιαθέτησε ή πήγε νοσοκομείο για αυτό το λόγο.

αν ήταν έτσι θα το είχαμε κλείσει το μαγαζί. αντιθέτως, αμα τύχει να βάλουμε λίγη παραπάνω σάλτσα, την επομενη μέρα έχουμε αυξημένες παραγγελίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πιστευω να μην εχετε ακουσει αυτο με την ουρα ποντικου που βρηκαν σε hamburger στα mac donald's???το εχω ακουσει απο εκατομμυρια ανθρωπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω ακουσει απο παιδια που δουλευουν σε τετοια μαγαζια οτι φτυνουν καμια φορα μεσα . Και μετα λεει η αλλη οτι πηγε στο νοσοκομειο επειδη εφαγε την πιτσα με το σπερμα, και τι ειναι το σπερμα στο κατω κατω 70% πρωτεινες και 30% θρεπτικα συστατικά

Παντως για να μην σας απονθαρυνω φατε ανετα , δεν παθαινεις τιποτα απο αυτα.

στο νοσοκομειο μπορεις να πας απο χαλασμενο κρεας τυρι κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι ειναι το σπερμα στο κατω κατω 70% πρωτεινες και 30% θρεπτικα συστατικά

Παντως για να μην σας απονθαρυνω φατε ανετα , δεν παθαινεις τιποτα απο αυτα.

 

καρφωνόμαστε, καρφωνόμαστε; ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καρφωνόμαστε, καρφωνόμαστε; ;p

 

Απο τοτε που μαθευτικε οι πιτσαδοροι τα χουν κονομισει

πολυ δουλεια

 

λες ;;;;;; :mrgreen:

 

πρεπει να βγαλουν και καμια συνταγη προς αντρες ομως :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...