Προς το περιεχόμενο

Αστικοι Μυθοι...


Mijithroulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι να πω , ηταν οντως κουφο. Μου συνεβει μονο 2 φορες ρε γ;μωτο και κει που νομιζα οτι απεκτησα μαγικες δυναμεις. μαλλον συμπτωση θα ειναι αλλα τελειως διαβολικη.

Δεν με απασχολουσε το γεγονος αυτο , τωρα σε αυτο το τοπικ το θυμήθηκα και απο περιεργια μηπως εχει συμβει και σε αλλον ηθελα να το αναφερω. Σας ευχαριστω που δεν καλεσατε το 166 να με μαζεψει

 

πσιτ, μηπως ήταν Φθινόπωρο και τις δύο φορές? Μήπως ήταν και μέρα Κυριακή? Μήπως (ώ! τι διαβολική σύμπτωση) ήταν και πάνω στην αλλαγή της ώρας απο θερινή σε χειμερινή ???? Οχι ε? καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
πσιτ, μηπως ήταν Φθινόπωρο και τις δύο φορές? Μήπως ήταν και μέρα Κυριακή? Μήπως (ώ! τι διαβολική σύμπτωση) ήταν και πάνω στην αλλαγή της ώρας απο θερινή σε χειμερινή ???? Οχι ε? καλα....

 

νταξει/....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi ηταν ή μαϊος ή ιουνιος και μερα εργασιμη -στην δουλεια συνεβει-

και το ρολοι στη δουλεια το κοιταγαμε ολοι , το πρωι, στις 12 που ειναι το διαλειμα , επι καθημερινης βασης, οπως και το δικο μου .

το παραξενο ειναι οτι την ιδια στιγμη σταματησαν τα 2 μια ωρα ακριβως .

καλα οσο τα σκεβομαι με τρελαινει γιατι δεν μπορω να δωσω εξηγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi ηταν ή μαϊος ή ιουνιος και μερα εργασιμη -στην δουλεια συνεβει-

και το ρολοι στη δουλεια το κοιταγαμε ολοι , το πρωι, στις 12 που ειναι το διαλειμα , επι καθημερινης βασης, οπως και το δικο μου .

το παραξενο ειναι οτι την ιδια στιγμη σταματησαν τα 2 μια ωρα ακριβως .

καλα οσο τα σκεβομαι με τρελαινει γιατι δεν μπορω να δωσω εξηγηση.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qE7CJKE0x7g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να πω κατι αλλο. τελικα αυτο που κανουν μερικοι και κρεμανε cd για να διωχνουν τα περιστερια δουλευει?εχω δει να το κανουν παρα πολλοι, αλλα δεν πιστευω οτι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να πω κατι αλλο. τελικα αυτο που κανουν μερικοι και κρεμανε cd για να διωχνουν τα περιστερια δουλευει?εχω δει να το κανουν παρα πολλοι, αλλα δεν πιστευω οτι γινεται...

 

δεν κανουν τιποτα....εχω δει περιστερια να καθονται διπλα απ'το cd που κρεμεται πολλες φορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο καλοκαίρι ήταν ένας παραδίπλα μας στο καμπινγκ που είχε κρεμάσει καμιά 100 cd γύρω γύρω από το τροχόσπιτο για να διώχνει τις μύγες. Αυτός έλεγε ότι δούλευε το κόλπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο καλοκαίρι ήταν ένας παραδίπλα μας στο καμπινγκ που είχε κρεμάσει καμιά 100 cd γύρω γύρω από το τροχόσπιτο για να διώχνει τις μύγες. Αυτός έλεγε ότι δούλευε το κόλπο.

 

ναι....γιατι οι μυγες δεν ειχαν πλεον χωρο να κατσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που εχω διαβασει εγω ειναι το εξης.

 

Ηταν στην ξανθη 2 κοπελιτσες οι οποιες σπουδαζαν και ειχαν γινει κολλητες επειδη εμεναν στο ιδιο ξενοδοχειο διπλα διπλα.

ενα βραδυ λοιπον λεει η μια στην αλλη οτι θα βγει με γκομενο.

Περασε η νυχτα και γυρισε κατα τις 3.

Πηγε λοιπον στην κολλητη της να της πει τα νεα απτο ραντεβου.

Ολα τα φωτα ηταν κλειστα και δεν εβλεπε τπτ.

Πηγε να αναψει ενα φως αλλα μετα σκεφτηκε οτι θα ηταν κριμα να την ξυπνησει.

Εφυγε και πηγε για υπνο στο σπιτι της(Διπλα)

Το επομενο πρωι βρηκαν τη κολλητη της σφαγμενη στο σπιτι της και διπλα της το εξης σημειωμα.

"αν ειχες αναψει το φως θα ησουν και συ σα την φιλη σου"

 

Δε ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα και φαντασια φοιτητων της ξανθης να ειναι τολμω να πω οτι αυτος που το σκεφτηκε την εχει μεγαλη(Τη φαντασια ντε):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να πω κατι αλλο. τελικα αυτο που κανουν μερικοι και κρεμανε cd για να διωχνουν τα περιστερια δουλευει?εχω δει να το κανουν παρα πολλοι, αλλα δεν πιστευω οτι γινεται...

 

Μπορω να σου πω οτι τουλαχιστον την πρωτη εβδομαδα λειτουργησε, μολις τα συνηθησαν ομως τα περιστερια/δεκαοκτουρες/κουρουνες/zerg, που εχουμε στην Καλλιθεα ξαναεπεστρεψαν και ξανακαταλαβαν το μπαλκονι μου...

 

Το επομενο βημα που θα ακολουθησει σε αυτο τον πολεμο που μου εχουν ανοιξει αυτοι οι φτερωτοι δαιμονες ειναι να αγoρασω νυφιτσες/ αλεπουδες/ Protoss/ τυρανοσαυρους και να τους αμολησω στην γειτονια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...