Προς το περιεχόμενο

Valknut κανείς;


omnislash

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το valknut είναι ασυντήρητο εδώ και πολύ καιρό και γεμάτο bugs. Προσωπικά το χρησιμοποιούσα για αρκετό καιρό, αλλά θεωρώ το linuxdcpp πολύ καλύτερη λύση, και ας μην προσφέρει παράλληλο κατέβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμ καλώς το πρόβλημα μου ήτανε ενώ συνδεόμουνα στο hub έκανα search ως active user μου βγαζε αποτελέσματα δε με άφηνε να κατεβάζω.Μου έβγαζε στα log connection idle.

 

Εγώ έχω εγκαταστήσει (add/remove programmes)χωρίς να το έχω σετάρει ένα dc gui2 αυτό είναι το linux dcpp;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apoikos νομίζω ότι έχεις arch σωστά? To linuxdcpp είδα ότι είναι στο unstable repos. Υπάρχει κάποια πρόβλημα αν το κατεβάσω από εκεί?

<off-topic> Γενικά ένα update με ενεργοποιημένο το Unstable repos πόσο πιθανό είναι να δημιουργήσει πρόβλημα στο σύστημα? </off-topic>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Ros_Original: Κανένα πρόβλημα απολύτως. Ό,τι υπάρχει στο unstable δεν υπάρχει αλλού γενικά (τουλάχιστον με το ίδιο όνομα πακέτου), οπότε δεν είναι ότι θα αντικατασταθεί κάτι "stable" από κάτι unstable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπάρια τελικά κατέβαζε .Δεν ήταν θέμα slots.Ηταν θέμα τι dc έχουν οι άλλοι.Κατέβασα κάτι από κάποιον που χε dc 0.3κατι.Κανας άλλος τέτοιος client ου να συνδεεται σε πολλούς users υπάρχει;Γιατί δε γουστάρω να θυσιάσω τα 80άρια του revconnect για να κατεβάζω με 10kb/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...