Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει το MSI, τελείωσε...

 

Το εχω παραγγειλει πριν τελειωσει ομως...

Παρ ολα αυτα ειναι καποιο απο αυτα που παρεθεσα καλυτερο(value for money κυριως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το εχω παραγγειλει πριν τελειωσει ομως...

Παρ ολα αυτα ειναι καποιο απο αυτα που παρεθεσα καλυτερο(value for money κυριως)

Εγώ πάντως ευχαρίστως το παίρνω αν δεν το θέλεις..αν αλλάξεις γνώμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερο για λάθος μου κάνει... :confused: Θα δείξει!

 

Δεν είναι λάθος, το παληκάρι που το έγραψε είναι από το μαγαζί και μας ενημερώνει τακτικά για τις προσφορές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για το MSI το οποίο είχε τόσο μεγάλη ζήτηση, λογικά θα το ξαναφέρουν με μεγαλύτερο απόθεμα. Ίσως ήθελαν να κάνουν βολιδοσκόπηση για τις προθέσεις του αγοραστικού κοινού και έφεραν λίγα κομμάτια, οπότε θεωρητικά πάντα, χαζοί είναι να μην το ξαναφέρουν? Netbook killer είναι το άτιμο.

 

Πάντως στα 699 που το έχουν πραγματική και καλά τιμή, δεν φεύγει με τίποτα... Ίδωμεν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουρια MSI (VR220) με 12,1'' οχι στα 519 αλλα στα 579 απο 699 σε μπλε και σε ροζ, μονο που τα ροζ (για τα κακα κοριτσακια ) ειναι 699 ενω στα μπλε 579

Μπλε και ροζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεώθηκε το newsletter: http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-090214.html

 

Αντικατέστησαν το 13άρι MSI με ένα των 12" (VR220), κατά τα άλλα το newsletter είναι το ίδιο με αυτό της 14/2...

 

 

edit: LOL! Τσάμπα το post, με πρόλαβαν! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανεώθηκε το newsletter: http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-090214.html

 

Αντικατέστησαν το 13άρι MSI με ένα των 12" (VR220), κατά τα άλλα το newsletter είναι το ίδιο με αυτό της 14/2...

 

 

edit: LOL! Τσάμπα το post, με πρόλαβαν! :-D

 

Καλά, το VR220 ούτε στον ύπνο τους δεν φεύγει με 570, ειδικά όταν ο άλλος έχει στο μυαλό του πρόσφατη την προσφορά του ΕΧ300...

Μέχρι και η κάμερα του VR220 είναι χειρότερη, αν ισχύουν στο ακέραιο τα specs... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαρεύουν στο e-shop.

 

Βγάλανε τον κράχτη, έγινε ντόρος, έπεσε το σύρμα (στο newsletter εκεί δεξιά το MSI, στα 2GHz με 4GB μνήμη και 250αρι σκληρό είναι τεφαρίκι) και τώρα περιμένουνε...

 

Προσέξτε πως αφήσανε τα χαρακτηριστικά που χτυπάνε τα ίδια ... αλλά Τ3200, χωρίς HDMI, υποδέεστερη κάρτα γραφικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...