Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο bpp.igna παρέλαβε...

 

 

Όπως καταλαβαίνετε παιδιά το winshop περνάει φάση "κρίσης από το κοινό", και είναι η κατάλληλη στιγμή να παίξει σωστά και να κάνει (και να δώσει τελικά!!!) μερικές αξιόλογες προσφορές για να περάσει μόνιμα στις συνειδήσεις ως legit κατάστημα.

Προφανώς, τα λέω της νύφης να τα ακούσει η πεθερά...;):X

 

 

να αναφερω και εγω με την σειρα μου, εστω και καθυστερημενα, οτι παρελαβα κανονικα την Τριτη το ps3, αφου ειχα πληρωσει με πιστωτικη. μπραβο στο winshop που φαινεται να σεβεται τον πελατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

η expert διαφημιζει τοshiba 32"full hd στα 399...!!!http://www.experthellas.gr/index.jsp

το οτι δεν εχουν τα τελευταια 2 γραμματα του μοντ...<<παιζει>>να μην εχει dvb-t...γιατι βρηκα και pg καταληξη που νομιζω οτι δεν εχει ,βρηκα και dg που εχει...αν ειναι ετσι,παει στραφι το λογκο τους, τελος στις εκπτωσεις με τα ψιλα γραμματα...για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έφαγε η αγωνία αφού η παραγγελία "επεξεργαζόταν" για μακρύ χρονικό διάστημα, ενώ τα χρήματα είχαν φύγει από την κάρτα ήδη από την Κυριακή(!!) αλλά μόλις παρέλαβα το PS3-80GB με κούριερ (δωρεάν μεταφορικά), καλά συσκευασμένο και με πλήθος άλλων ενημερωτικών και διαφημιστικών του winshop/Northwest. Τελικά φαίνονται τουλάχιστον σοβαροί. Είναι η πρώτη προσφορά που έφτασε στα χέρια μου και δεν σκοντάφτει σε "πρόβλημα διαθεσιμότητας", "ανθρώπινο λάθος", "κομμάτια βιτρίνας" ή άλλες δικαιολογίες τύπου eshop.gr!!

 

ευχαριστώ arxaggelos που ανακάλυψες την προσφορά!

 

να αναφερω και εγω με την σειρα μου, εστω και καθυστερημενα, οτι παρελαβα κανονικα την Τριτη το ps3, αφου ειχα πληρωσει με πιστωτικη. μπραβο στο winshop που φαινεται να σεβεται τον πελατη

 

xristakits να ρωτήσω κάτι;

 

Ο φίλος bpp.igna παρέλαβε την Πέμπτη και είναι και Θεσσαλονίκη, και μάλιστα μετά από αρκετή επεξεργασία της παραγγελίας όπως αναφέρει. Εσύ xristakits παρέλαβες την Τρίτη και είσαι και Αθήνα όπως φαίνεται στο προφίλ σου;;;;;

 

Φιλικά ρωτάω, αλλά για προσφορά της Κυριακής, και Δευτέρα πρωί να εγκρίθηκε μου φαίνεται ακατόρθωτο να έφτασε Τρίτη Αθήνα.

 

Να θυμίσω ότι ο madjim1984 μας ενημέρωσε στις 2-2 ημέρα Δευτέρα πως του ήρθε e-mail επεξεργασίας της παραγγελίας και στις 4-2 ημέρα Τετάρτη πως τον ειδοποίησαν για ακύρωση. Εσύ ήδη είχες παραλάβει από την προηγουμένη και μάλλον και σε άλλη πόλη;;;. :confused:

 

Και ότι ο arxaggelos μας έδωσε την προσφορά 31-01, μια βδομάδα πριν, όχι 2. :confused::confused:

 

Μπορείς μήπως να μου το εξηγήσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xristakits να ρωτήσω κάτι;

 

Ο φίλος bpp.igna παρέλαβε την Πέμπτη και είναι και Θεσσαλονίκη, και μάλιστα μετά από αρκετή επεξεργασία της παραγγελίας όπως αναφέρει. Εσύ xristakits παρέλαβες την Τρίτη και είσαι και Αθήνα όπως φαίνεται στο προφίλ σου;;;;;

 

Φιλικά ρωτάω, αλλά για προσφορά της Κυριακής, και Δευτέρα πρωί να εγκρίθηκε μου φαίνεται ακατόρθωτο να έφτασε Τρίτη Αθήνα.

 

Να θυμίσω ότι ο madjim1984 μας ενημέρωσε στις 2-2 ημέρα Δευτέρα πως του ήρθε e-mail επεξεργασίας της παραγγελίας και στις 4-2 ημέρα Τετάρτη πως τον ειδοποίησαν για ακύρωση. Εσύ ήδη είχες παραλάβει από την προηγουμένη και μάλλον και σε άλλη πόλη;;;. :confused:

 

Και ότι ο arxaggelos μας έδωσε την προσφορά 31-01, μια βδομάδα πριν, όχι 2. :confused::confused:

 

Μπορείς μήπως να μου το εξηγήσεις;

 

μα δεν καταλαβαινω που βλεπεις το περιεργο, η παραγγελια σταλθηκε με speedex και απο Θεσσαλονικη θελει μια μερα για να ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περίεργο είναι ότι και άλλους χρήστες Δευτέρα ήταν σε επεξεργασία και μάλλον μέχρι την Τετάρτη που τους ειδοποίησαν ότι σε κάποιους ακυρώθηκε.

 

Εκτός από αυτό, σου φαίνεται λογικό να παρέλαβες Τρίτη ενώ ένας στην Θεσσαλονίκη Πέμπτη; :confused:

 

EDIT: Επίσης σύμφωνα με το site του winshop, η παράδοση γίνεται σε 2 έως 5 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η expert διαφημιζει τοshiba 32"full hd στα 399...!!!http://www.experthellas.gr/index.jsp

το οτι δεν εχουν τα τελευταια 2 γραμματα του μοντ...<<παιζει>>να μην εχει dvb-t...γιατι βρηκα και pg καταληξη που νομιζω οτι δεν εχει ,βρηκα και dg που εχει...αν ειναι ετσι,παει στραφι το λογκο τους, τελος στις εκπτωσεις με τα ψιλα γραμματα...για να δουμε...

ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕ!!!που λεγε κι ο grand παπαγιαννο...η καταληξη ειναι 1 σκετο p...οποτε ψηφ.δεκτης δεν....

Σ1ν κουστουμι που με πλησιασε και του ειπα περι λογκο κ.τ.λ. που γραφω παραπανω,την εκανε μ ελαφρια πηδηματακια απο διπλα μου...παρεπιπτωντος το ασανσερ nεtbook advent ξαναπεσε στα 299... κ με τσαντα γραφει το φυλλαδιο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά πήρα τηλέφωνο τα expert και όντως η προσφορά δεν έχει ψηφιακό δέκτη (399 ευρώ) αλλά έχει λέει και με ψηφιακό δέκτη στα 449 ευρώ.Έγω πάντως πιστέυω καλή προφορά είναι εσείς κρίνετε ότι νομίζετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά πήρα τηλέφωνο τα expert και όντως η προσφορά δεν έχει ψηφιακό δέκτη (399 ευρώ) αλλά έχει λέει και με ψηφιακό δέκτη στα 449 ευρώ.Έγω πάντως πιστέυω καλή προφορά είναι εσείς κρίνετε ότι νομίζετε...
και νομιζεις δεν θα τη διαφημιζαν?

εγω πηγα σε μαγαζι κ δεν μου ειπαν τπτ για full hd στην τιμη που σου ειπαν...hd ready μου μυριζει...το θεμα που μου την αναψε ειναι που βγαλαν κ καλα προσφορα χωρις ν αναφερουν τον κωδ.του προιοντος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα που μου την αναψε ειναι που βγαλαν κ καλα προσφορα χωρις ν αναφερουν τον κωδ.του προιοντος....

 

Τί εννοείς? Δεν είχε κωδικό η ΤV στο κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί εννοείς? Δεν είχε κωδικό η ΤV στο κατάστημα?
που με αναγκασαν να παω στο μαγαζι τους για να δω ποιον κωδικο πουλανε γιατι ειμαι στη φαση αγορας...δες το λινγκ της εξπερτ που χω παραπανω κ θα δεις οτι ο κωδ μοντελου δεν εχει καταληξη...σημερα τριτη,

μου παν μεσα απ το πρακτικερ Θεσσαλονικη περιμενουν 37αρα φουλ στα 499...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...