Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αυτό είναι προσφορά...:-)

 

Χαχα πράγματι...είναι εκεί από τη δευτέρα αν θυμάμαι καλά...το είδα μετά τη PS3 προσφορά. Μάλλον τους τέλειωσε και ξεχάσαν να το βγάλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια δε σας κρυβω οτι εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα του winshop.ΚΑταρχας για εμενα εβγαλε την προσφορα της χρονιας so far( μετα τα αντιστοιχα του saturn βεβαια).ΤΑ προιοντα παραδοθηκαν κανονικα απο οτι καταλαβα και εμενα (που συνειδητα δεν εβαλα καρτα αλλα αντικαταβολη) με πηραν την παρασκευη τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το ps3 δεν θα αποσταλει γιατι ακριβως ειχα βαλει αντικαταβολη.Ο νεαρος που με πηρε ευγενεστατος και μου τονισε μαλιστα οτι ουτε αυτος προλαβε την προσφορα(!!!) γιατι δεν την πηρε χαμπαρι.

Απο την αλλη το μαγαζι ειναι αγνωστο (και απο οτι ειπαν οι φιλοι θεσ/κεις δεν καταφεραν να το εντοπισουν καπου) εβγαλε μια κορυφαια προσφορα χωρις ν α το ξερει κανεις, το σαιτ ειναι αργο και προχειρου(κατα τη γνωμη μου παντα) σχεδιασμου, ασε που κανουν και διαφορα κουφα(το ps3 ηταν προσφορα κυριακης αλλα ειχε βγει σαββατο, τωρα εχουν την προσφορα της Κυριακης 1/2(?????), και το 1 προιον με τιμη 0.Το κορυφαιο??Το ps3 ΜΟΝΟ με πιστωτικη(αυτο απο μονο οτου μου φαινεται υποπτο).

Τι να πω???Παντως εξακολουθω να πιστευω(παρολο που τελικα δεν το πηρα και ελεφρως λυπηθηκα) οτι οσοι εδωσαν την καρτα πηραν χοντρο ρισκο ασχετα αν τελικα βγηκαν κερδισμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη το μαγαζι ειναι αγνωστο (και απο οτι ειπαν οι φιλοι θεσ/κεις δεν καταφεραν να το εντοπισουν καπου)

 

Το μαγαζί υπάρχει, είναι πράγματι στην Αγγελάκη κάπου στη μέση. Όπως είχα πει και όταν πρωτοανέφερα την προσφορά, δεν το είχα προσέξει ποτέ, μάλλον είναι αρκετά καινούριο (γιατί περνάω από εκεί μπροστά κυριολεκτικά κάθε μέρα) αλλά επιβεβαιώνω ότι το είδα. Μη φανταστείς βέβαια κανένα εμπορικό κέντρο, μικρό είναι...Για τα υπόλοιπα που λες louben γενικά συμφωνώ, κι εγώ δεν θα έδινα αβίαστα την πιστωτική μου σε μαγαζί που δεν έχει διαπιστεύσεις (ακόμη). Πάντως, όπως αποδείχτηκε, ο τολμών νικά:-)

 

Πάντως το live chat που έχουν δουλεύει τα πρωινά, δεν το έχουν για μόστρα όπως άλλοι. Με ενημέρωσαν επιτόπου ότι ΔΕΝ έχουν ένα προϊόν που ζήτησα:mad:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ακριβως καινουριο εχει ενα χρονο

συγκεκριμενα περυσι ειχα βρει προσφορα ηχεια 5.1 logitech στα 40 ευρω και τελικα διστασα και δν πηρα

 

βασικα μλκια γιατι ακομα και τωρα τα συγκεκριμενα ηχεια εχουν πανω απο 50-60 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/promo.aspx?show=TurboX3Days

 

Το πλαίσιο έβγαλε πάλι Laptop me 4 χρόνια εγγύηση εγώ πόντος πήρα το Toshiba την προηγούμενη εβδομάδα και τώρα ψάχνω για φθηνό net book .;););)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πού αλλού μπορούσα να το ρωτήσω...Ψάχνω το D880 από επιδότηση που έχω στη VF. Στο Πλαίσιο που κάνει ανανεώσεις VF το 'χει πανάκριβα. Ξέρετε πού αλλού μπορώ να το βρω;

 

Μη μου πειτε να ψαξω στο skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιδοτήσεις έχουν μειωθεί εδώ και καιρό σε όλα τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας, οπότε δεν συμφέρει με τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to έχω ψαξει αρκτετά στις προηγούμενες σελίδες αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρώ.αυτό το ρημάδι το ps3 με πόσο το έδινε το winshop?και ποια έκδοση έδινε?

 

(αν ενοχλεί το μήνυμα,μιας και δεν ειναι αναγγελία προσφοράς,ας διαγραφεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ προιοντα παραδοθηκαν κανονικα απο οτι καταλαβα και εμενα (που συνειδητα δεν εβαλα καρτα αλλα αντικαταβολη) με πηραν την παρασκευη τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το ps3 δεν θα αποσταλει γιατι ακριβως ειχα βαλει αντικαταβολη.

ξερεις καποιον που να παρελαβε?

Μπορει να εβγαλε την προσφορα μονο για διαφημιση..ουτε η 1η ουτε η τελευταια φορα θα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο bpp.igna παρέλαβε...

με έφαγε η αγωνία αφού η παραγγελία "επεξεργαζόταν" για μακρύ χρονικό διάστημα, ενώ τα χρήματα είχαν φύγει από την κάρτα ήδη από την Κυριακή(!!) αλλά μόλις παρέλαβα το PS3-80GB με κούριερ (δωρεάν μεταφορικά), καλά συσκευασμένο και με πλήθος άλλων ενημερωτικών και διαφημιστικών του winshop/Northwest. Τελικά φαίνονται τουλάχιστον σοβαροί. Είναι η πρώτη προσφορά που έφτασε στα χέρια μου και δεν σκοντάφτει σε "πρόβλημα διαθεσιμότητας", "ανθρώπινο λάθος", "κομμάτια βιτρίνας" ή άλλες δικαιολογίες τύπου eshop.gr!!

 

Όπως καταλαβαίνετε παιδιά το winshop περνάει φάση "κρίσης από το κοινό", και είναι η κατάλληλη στιγμή να παίξει σωστά και να κάνει (και να δώσει τελικά!!!) μερικές αξιόλογες προσφορές για να περάσει μόνιμα στις συνειδήσεις ως legit κατάστημα.

Προφανώς, τα λέω της νύφης να τα ακούσει η πεθερά...;):X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...