Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμενα δεν με πειραζει αν μπαινουν εμποροι εδωμεσα και προμοταρουν το μαγαζι τους αρκει αυτα που γραφουνε να ειναι οντως προσφορες και οχι προσφορες της πλακας. Το ιδιο πραγμα ειναι αν την ειδηση μου την δωσει ο ιδιος ο μαγαζατορας ή καποιος που θα επισκεφθει το μαγαζι και θα την μαθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το winshop(ps3)... Αραγε πηρε κανενας την προσφορα?

 

...για να ειμαι ειλικρινης δε λυπαμαι καθολου που δεν το παρελαβα αφου η αγωνια θα με ειχε φαει....

Οπως και ναχει αν καποιος το παραλαβει ας ποσταρει....

 

με έφαγε η αγωνία αφού η παραγγελία "επεξεργαζόταν" για μακρύ χρονικό διάστημα, ενώ τα χρήματα είχαν φύγει από την κάρτα ήδη από την Κυριακή(!!) αλλά μόλις παρέλαβα το PS3-80GB με κούριερ (δωρεάν μεταφορικά), καλά συσκευασμένο και με πλήθος άλλων ενημερωτικών και διαφημιστικών του winshop/Northwest. Τελικά φαίνονται τουλάχιστον σοβαροί. Είναι η πρώτη προσφορά που έφτασε στα χέρια μου και δεν σκοντάφτει σε "πρόβλημα διαθεσιμότητας", "ανθρώπινο λάθος", "κομμάτια βιτρίνας" ή άλλες δικαιολογίες τύπου eshop.gr!!

 

ευχαριστώ arxaggelos που ανακάλυψες την προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έφαγε η αγωνία αφού η παραγγελία "επεξεργαζόταν" για μακρύ χρονικό διάστημα, ενώ τα χρήματα είχαν φύγει από την κάρτα ήδη από την Κυριακή(!!) αλλά μόλις παρέλαβα το PS3-80GB με κούριερ (δωρεάν μεταφορικά), καλά συσκευασμένο και με πλήθος άλλων ενημερωτικών και διαφημιστικών του winshop/Northwest. Τελικά φαίνονται τουλάχιστον σοβαροί. Είναι η πρώτη προσφορά που έφτασε στα χέρια μου και δεν σκοντάφτει σε "πρόβλημα διαθεσιμότητας", "ανθρώπινο λάθος", "κομμάτια βιτρίνας" ή άλλες δικαιολογίες τύπου eshop.gr!!

 

ευχαριστώ arxaggelos που ανακάλυψες την προσφορά!

 

anytime bro...:-)

όντως, καλά νέα, γιατί η τιμή τελικά από ότι είδα στην πορεία ήταν πράγματικά καλή (αν δεν είχα τρελό διάβασμα θα χτυπούσα ένα κι εγώ:mad::mad:)

πες μου μόνο κάτι, πότε ακριβώς έκανες την συναλλαγή με την κάρτα? γιατί αν ήταν πχ Σάββατο βράδυ, μου κάνει εντύπωση που δεν πήρε και ο louben...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πιστεύει ότι κάποιο post (ή κάποιο μέλος) δεν ανήκει εδώ, Report, ή pm σε μένα.

Η γνώμη σας για την λειτουργία της κοινότητα σίγουρα ενδιαφέρει τους (s)mods/admin, όχι απαραίτητα και τα υπόλοιπα μέλη όμως.

Δεν την γράφουμε δημόσια, πέραν του Insomnia Site - Forum .

 

 

Το κουμπάκι report.gif κάτω από κάθε post για αυτό το λόγο υπάρχει, και αφήστε τους (s)mods να κρίνουν.

Αν ξεκινήσουν πάλι οι offtopic αντιπαραθέσεις, το μόνο που θα καταφέρετε είναι να χάσετε την μπάλα (και τις προσφορές).

 

 

Έκαστη προσφορά μου είναι αδιάφορο από ποιο μέλος προήλθε, αρκεί να είναι πραγματική, έντιμη προσφορά και κατά προτίμηση τεκμηριωμένη ( π.χ. http://www.skroutz.gr ).

Είτε το α μέλος την προτείνει είτε το β κερδισμένα και στις 2 περιπτώσεις είναι τα μέλη της κοινότητας που έλαβαν γνώση της προσφοράς.

 

 

Αν παρατηρηθεί κατάχρηση του βήματος, συνέπειες θα υπάρξουν σε κάθε περίπτωση.

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη για τις προσφορές που έχουν δημοσιεύσει στην κοινότητα.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@arxaggelos

 

(αν δεν είχα τρελό διάβασμα θα χτυπούσα ένα κι εγώ:mad::mad:)

πες μου μόνο κάτι, πότε ακριβώς έκανες την συναλλαγή με την κάρτα?

 

και εγώ είμαι σε φάση τρελού διαβάσματος και θα κάνω καιρό να το χαρώ :mad:. Προς το παρών θα βλέπει η κόρη μου "τα ζουζούνια" και το "μολυβένιο στρατιωτάκι" μια και μου χάλασε το DVD-player.

 

Η συναλλαγή έγινε καμιά ώρα μετά το δικό σου post. Με πήγαν κατευθείαν στο site της Eurobank και έγινε επιτόπου η πληρωμή. Ακόμα και αν ήθελαν να ακυρώσουν για κάποιο λόγο την παραγγελία θα ήταν μάλλον δύσκολο διαδικαστικά να αναστρέψουν την πληρωμή :-D.

 

Υποθέτω ότι υποτίμησαν τη ζήτηση της προσφοράς τους σε αυτή την "διαφημιστική τιμή" και προσπάθησαν στη συνέχεια να περιορίσουν κάπως τη ζημιά εμμένοντας στο τυπικό της πληρωμής με κάρτα μέσα στο σαββατοκύριακο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έφαγε η αγωνία αφού η παραγγελία "επεξεργαζόταν" για μακρύ χρονικό διάστημα, ενώ τα χρήματα είχαν φύγει από την κάρτα ήδη από την Κυριακή(!!) αλλά μόλις παρέλαβα το PS3-80GB με κούριερ (δωρεάν μεταφορικά), καλά συσκευασμένο και με πλήθος άλλων ενημερωτικών και διαφημιστικών του winshop/Northwest. Τελικά φαίνονται τουλάχιστον σοβαροί. Είναι η πρώτη προσφορά που έφτασε στα χέρια μου και δεν σκοντάφτει σε "πρόβλημα διαθεσιμότητας", "ανθρώπινο λάθος", "κομμάτια βιτρίνας" ή άλλες δικαιολογίες τύπου eshop.gr!!

 

ευχαριστώ arxaggelos που ανακάλυψες την προσφορά!

 

Φιλε δε σου κρυβω οτι χαιρομαι που τελικα το παρελαβες και μπραβο σου γιατι ο τολμων νικα.Το ps3 ηταν πακεταρισμενο στην αυθεντικη συσκευασια κτλ το ελεγξες και ολα οκ?Γιατι αν ναι επροκειτο για φοβερη προσφορα.

Θα συμφωνησω με το φιλο αrxagelos.Μαλλον δεν περιμεναν τοση ανταποκριση και αφου εκοψαν ολους τους περιττους(οπως λχ εμενα που ειχα επιλεξει αντικαταβολη) σε οσους εδωσαν καρτα νααγκαστικα το παρεδωσαν.Ουτε εγω ειχα χρονο γι α να το χαρω για να ειμαι ειλικρινης αλλα στην τιμη αυτη κομματια να γινει........

Οπως και να χει και παλι καλοδουλευτο.Εγω παντως δε θα ειχα την υπομονη και θα με ειχε φαει η αγωνια.Ευχομαι την επομενη φορα να ειμαι πιο τυχερος......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σκοτωνει βεβαια αλλα πραγματικα ολοκληρωμενη κ τιμια αγορα για τα 469ευρω που ζηταει...Και μιας και τελειωσε το lenovo απο την info.gr μαλλον η καλυτερη αγορα φτηνου φορητου.

 

Acer Aspire AS5530-602G16MN - Athlon X2 QL-60 - 1,9 GHz

 

Y.Γ Αμα επιμεινετε μπορει να τσιμπησετε και δωρεαν τσαντουλα απο τα multirama.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι πραγματι οκ και ωφειλω να πω οτι εισαι λαγωνικο,,,σημερα κοιτουσα για πλασμα στη σελιδα τους και οι απαραδεκτοι στην κατηγορια της

(πλασμα η πλασμα 37)δεν την εμφανιζουν πουθενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανος απο σημερα (ή χτες) δινει μαζι με καθε sony ericsson c902, c905 κλπ. ενα 2ο κινητο (το T280) και κρατας το παλιο νουμερο... δεν εχω παρει διευκρινιση για τι ειδους συνδεση ισχυει (το εμαθα απο γνωστο του γνωστου που δουλευει σε καταστημα...) και αν ειδα καλα πριν λιγο το ειχε και διαφημιση στην τιβι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι πραγματι οκ και ωφειλω να πω οτι εισαι λαγωνικο,,,σημερα κοιτουσα για πλασμα στη σελιδα τους και οι απαραδεκτοι στην κατηγορια της

(πλασμα η πλασμα 37)δεν την εμφανιζουν πουθενα...

 

μα LCD είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές προσφορές από τα aldi

 

http://www.aldi.gr/gr/html/offers/offers_on_thursday_12022009.htm

 

Η οθόνη και το USB stick 8GB δείχνουν να είναι σε καλές τιμές, O Canon MP190 όμως όχι. για τα υπόλοιπα δεν έψαξα. Και όλα 3 χρόνια εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...